Bezpieczne ferie w Nowej Dębie

7

Zapraszamy dzieci na pokazy i prelekcje Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu oraz Komendy Policji w Nowej Dębie, które odbędą się 11 lutego o godz. 10:00 w sali kameralnej SOK. Podczas spotkania dzieci przyswoją zasady udzielania pierwszej pomocy, obejrzą specjalistyczny sprzęt strażacki. Nie zabraknie również informacji na temat czadu.

Dzielnicowi KP Nowa Dęba omówią zagadnienia związane z akcją prewencyjną „Bezpieczne Ferie”, akcją informacyjno – edukacyjną „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” i konkursem plastyczno – fotograficznym „Stok nie jest dla bawłanów” oraz programów prewencyjnych „cyberbezpieczni” i „Ostrożnie pies”. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Tarnobrzeg przypomną zasady bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów.

 

7 KOMENTARZE

  • Informujemy,że w okresie od 11 do 24 lutego 2019 r.(Ferie zimowe)obowiązują promocyjne stawki wejść na krytą pływalnię dla dzieci szkolnych , młodzieży i studentów.Bilet wstępu w tym okresie kosztuje 5,00 zł za godzinę.

   Zapraszamy do aktywnego spędzania ferii.

 1. Dlaczego nie ma w mieście lodowiska!!!! kiedyś to było na stadionie, była wypożyczalnia, była ciepła herbatka dla łyżwiarzy a teraz co mamy -plac manewrowy!!!!! wstyd! do Majdanu nas wyganiają ! Proszę Nowa Radę o lodowisko w Nowej Dębie w mieście! to jest taka prosta inwestycja , dzieciaki same przybiegną by na łyżwach pojeździć, i ferie będą atrakcyjne dla dzieci. Panowie Radni chcemy lodowiska!!! może być biały orlik.

 2. LODOWISKO to wbrew pozorom spora inwestycja.
  http://nadwisla24.pl/2018/12/17/tarnobrzeg-sztuczne-lodowisko-otwarte-od-wtorku/
  Zobacz ile kosztowało lodowisko w Tarnobrzegu takie bez zadaszenia….., Obowiązkowo parking, osoby do obsługi itd.
  Ale pomysł warto przemyśleć. Stalowa Wola myśli już o specjalnym torze lodowym, który na wiosnę ma się zmieniać w miasteczko ruchu drogowego. Można o tym przeczytać w tym artykule:
  https://echodnia.eu/podkarpackie/sztuczne-lodowisko-pod-hala-namiotowa-w-stalowej-woli-juz-w-przyszlym-roku/ar/13614980

  Cieszymy się jednak tym, że mamy tak blisko lodowisko po sąsiedzku w Majdanie. Czynne długo, zadaszone z wypożyczalnią.

 3. Pytanie do wiedzących ;
  Czy zostały już przyznane nagrody na koniec roku dla kierownictwa jednostek samorządowych ? Jeśli TAK , to gdzie można znaleźć informacje , komu i ile ?
  Bardzo proszę o informacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here