DWÓCH MĘŻCZYZN TRAFIŁO DO ZAKŁADU KARNEGO

9

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie zatrzymali dwóch mężczyzn, poszukiwanych sądowym nakazem doprowadzenia. Mężczyźni w wieku 38 i 62 – lat jeszcze dzisiaj trafią do zakładu karnego.

Codzienna służba policjantów, to nie tylko działania prewencyjno – porządkowe, czy obsługa zdarzeń drogowych, to także poszukiwanie i zatrzymywanie osób, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Funkcjonariusze prowadzą wiele działań ukierunkowanych na ustalenie miejsc, w których mogą przebywać osoby poszukiwane.

Wczoraj po godz.9, policjanci prewencji pełniący służbę na terenie Nowej Dęby, zauważyli na skwerze, przy ul. Szkolnej, dwóch mężczyzn. Po sprawdzeniu okazało się, że wobec jednego z nich wydany został sądowy nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności. 62-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego.

Tego samego dnia, stróże prawa zatrzymali kolejnego mieszkańca Nowej Dęby. Mężczyzna poszukiwany był przez wymiar sprawiedliwości, do odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci zgodnie ze swoimi ustaleniami obserwowali miejsce ewentualnego pobytu poszukiwanego. Przed południem, zatrzymali 38-latka w mieszkaniu przy ul. Krasickiego. Był zaskoczony wizytą policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu,a następnie do zakładu karnego.

/Policja

9 KOMENTARZE

  1. Jejku, ja mieszkam przy Krasickiego….. Nie będę nikomu otwierał bo jeszcze mnie wyprowadzą…. A i Szkolna niedaleko. Jak bezpiecznie zrobić zakupy żeby nie zwinęli ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here