Jadachy: Motocyklista wjechał do rowu

14

Utrudnienia na drodze krajowej nr 9 w Jadachach w powiecie tarnobrzeskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, motocyklista, aby uniknąć potrącenia pieszej, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Ranny motocyklista oraz pasażerka trafili do szpitala. Pieszej nic się nie stało.

Policjanci zostali wezwani na miejsce wypadku z udziałem motocyklisty. Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 12, na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Jadachy w gminie Nowa Dęba. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni mężczyzna kierujący motocyklem marki Honda, który jechał w kierunku Rzeszowa, aby uniknąć potrącenia pieszej, zjechał na pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W wyniku zdarzenia ranny został motocyklista i 28-letnia pasażerka. Policjanci ustalili, że mężczyzna kierujący motocyklem był trzeźwy. Pieszej nic się nie stało odeszła z psem z miejsca zdarzenia. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

/Policja

14 KOMENTARZE

    • To niestety jest odruch bezwarunkowy uniknięcia zagrożenia – nieraz brak w tym logiki ale tak jest – TO POSWIADOMOSC

    • Pisze się WARIACI i OMINĄŁ . Czyżbyś był następny z elektoratu jedynie słusznej partii ? Bo jeśli chciałeś zabłysnąć wioskową gwarą, to wyszła z tego wiocha. I to ze słomą w butach…..

    • widzisz, nawet temu nie podołałeś. Wszyscy jakoś te gimnazjum pokończyli, a większość potrafiła wyrosnąć na porządnych ludzi ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here