Jechał z prędkością 107 km/h. Stracił prawo jazdy i otrzymał mandat

14

Mandat w kwocie 1500 zł i 10 punktów karnych otrzymał 36-letni kierowca hondy, który jechał przez gminę Nowa Dęba z prędkością 107 km/h. Wykroczenie zarejestrowały policjantki ruchu drogowego, przy pomocy policyjnego miernika prędkości. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi na najbliższe 3 miesiące.

Wczoraj około godz. 11, policjantki ruchu drogowego czuwały nad bezpieczeństwem osób podróżujących drogą powiatową relacji Stale – Nowa Dęba. Mundurowe kontrolowały prędkość, z jaką poruszały się samochody. W pewnym momencie zauważyły na drodze w Alfredówce jadący samochód marki Honda, który poruszał się zdecydowanie za szybko. Policjantki wykonały pomiar prędkości, który w obszarze zabudowanym wykazał 107 km/h. Kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość o 57 km/h. Kierujący hondą został zatrzymany do kontroli drogowej.

36-letni mieszkaniec Tarnobrzega, za popełnione wykroczenie, został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi. Mężczyzna stracił dodatkowo uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi na najbliższe 3 miesiące.

14 KOMENTARZE

    • Anonim „błysnął” dowcipem… Widać że kmiotek się cywilizuje… Żeby jeszcze ten smród obornika jakoś zakamuflował….

  1. Co za patus. Powinni konfiskować auta. Co da zakaz i mandat skoro bez problemu będzie mógł znowu wejść za kółko vide Krzysztof „Diablo” Włodarczyk…

  2. Statystyki pokazują że pomimo podwyżki mandatów styczeń 2022 w porównaniu do stycznia 2021 był równie tragiczny jeśli chodzi o liczbę wypadków zabitych i rannych. Nowe przepisy służą tylko do łupienia narodu i nie mają żadnego wpływu na poprawę bezpieczeństwa. Problemem jest brak obwodnic i dróg ekspresowych omijających takie zadupia jak Nowa Dęba..

    • Problem stanowi mentalność ludzi i podejście ludzi na zasadzue „gaz do dechy mnie nikt nie zatrzyma”. Ludziom się wydaje, że sami jeżdżą i nie zwracają uwagi na resztę uczestników ruchu. Polska cebulacka mentalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here