KOLIZJA DROGOWA W CHMIELOWIE. MOTOCYKLISTA ZDERZYŁ SIĘ Z OPLEM

21

78-letni mężczyzna kierujący motorowerem trafił do szpitala, po zderzeniu z osobowym oplem. Do wypadku doszło w Chmielowie na drodze gminnej. Motorowerzysta skręcając na posesję nie zauważył jadącego opla i w niego uderzył. Policjanci apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 13, na ul. Górki w miejscowości Chmielów, w gminie Nowa Dęba. Z ustaleń policjantów wynika, że 78-letni mężczyzna, jadąc drogą gminną motorowerem, podczas skrętu na posesję, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwka pojazdowi marki Opel Astra. W wyniku zderzenia pojazdów, kierujący motorowerzysta trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.

 

21 KOMENTARZE

    • Po pierwsze nie ma gimbusow bo czegoś takiego nie ma jak gimnazjum. Po drugie nie pójdą do szkoły bo wirusa będzie za dużo. Po resztę wyjaśnień zapraszam na nowogrodzka prezes przyjmuje w każdy 3 piątek miesiąca między 16.15 A 16.30.

  1. Na Bialorusi jedzie motocyklista pijany, zatrzymuje go Milicja a ze sie stawial wiec zaczeli go palowac a on towarzysze za co ja Glosowalem na Lukaszenke a Milicjant na to niedosc ze pijany to jeszcze bezczelnie klamie bo w tej Wsi nikt nie glosowal na Lukaszenke !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here