PIJANI KIEROWCY NA DROGACH POWIATU TARNOBRZESKIEGO

3

Podczas minionego weekendu policjanci udaremnili dalszą jazdę trzem kierowcą, którzy mimo wcześniej wypitego alkoholu, wsiedli za kierownicę pojazdów. Pamiętajmy, że nietrzeźwy kierujący jest zagrożeniem dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego.

W sobotę po godz. 17, policjanci pełniący służbę na terenie Tarnobrzega, zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego skodą octavią. Kierowca jechał całą szerokością jedni, wykonując przy tym niebezpieczne manewry. Okazało się, że 37-latek był pijany, w organizmie miał 2,64 promile alkoholu. Policjanci udaremnili dalszą jazdę kierowcy skody, za swój czyn będzie odpowiadał przed sądem.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany tego samego dnia o godz. 17.30, w miejscowości Cygany w gminie Nowa Dęba. Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie zatrzymali do kontroli drogowej 66-letniego rowerzystę. Badanie urządzeniem wykazało 1,4 promila alkoholu w jego organizmie.

W piątek po godz. 15, policjanci z Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Siedleszczany 33-letniego kierowcę kii. Badanie urządzeniem wykazało w jego organizmie 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna stracił prawo jazdy o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here