Pijany kierowca uciekał pieszo krajową dziewiątką

14

Blisko promil alkoholu w organizmie miał kierowca mercedesa, który prowadził niebezpieczną jazdę ulicami Nowej Dęby. Nieodpowiedzialny kierowca chciał uniknąć odpowiedzialności i pieszo uciekał przed policjantami krajową 9, został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Za popełnione wykroczenia, 33-latek został ukarany wysokimi mandatami.

We wtorek, przed godz. 21, policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie pełniący służbę oznakowanym radiowozem, zauważyli w centrum miasta, osobowego mercedesa. Kierowca wykonywał gwałtowne manewry, prowadząc pojazd z nadmierną prędkością, a na widok radiowozu nagle przyspieszył, po czym zatrzymał się i uciekał pieszo.

Policjanci ruszyli w pościg za mężczyzną. Kierowca najpierw biegł drogą krajową nr 9, a kiedy opadł z sił ukrył się w zaroślach, gdzie zatrzymali go mundurowi.

Kierowcą mercedesa okazał się, 33-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Badanie alkomatem bardzo szybko dało odpowiedź dlaczego kierowca, uciekał. Urządzenie wykazało 0,88 promila alkoholu w jego organizmie, na dodatek w przeszłości był on notowany za kierowanie pojazdami w stanie nietrzeźwości.

33-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań. Już usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Za popełnione wykroczenia został ukarany wysokimi mandatami.

O dalszym losie 33-latka zdecyduje sąd.

14 KOMENTARZE

  1. Polacy nic sie nie stalo, Francuzi w siatke wygrali ale nic sie nie stalo, Szwedzi nam dokopali ale Polacy nic sie nie stalo , za cztery lata napewno wygramy

    • DELTA. CZWARTA LITERA GRECKIEGO ALFABETU. SYMBOL CZWARTEJ FALI? PRZYPADEK? LEKKI SYGNAŁ? ŻADEN WIRUS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here