POLICJANCI POMOGLI ZAGUBIONEJ KOBIECIE

6

Wczoraj, w nocy policjanci z Nowej Dęby pomogli starszej kobiecie, która zapomniała gdzie mieszka i błąkała się po ulicy. Kobieta była ubrana jedynie w koszulę nocną i buty. Funkcjonariusze przewieźli 59-latkę do szpitala.

Wczoraj po godzinie 3, dyżurny jednostki policji został powiadomiony o tym, że z mieszkania w Nowej Dębie, wyszła 59-letnia kobieta i poszła w nieznanym kierunku. Policjanci po ustaleniu rysopisu kobiety rozpoczęli poszukiwania zaginionej.

Po kilkunastu minutach, w rejonie ul. Kościuszki, funkcjonariusze zauważyli kobietę, która chodziła po osiedlu. Na sobie miała jedynie nocną koszulę i buty, w ręku trzymała torbę. Okazało się, że jest to zaginiona 59-latka. Była mocno wychłodzona, jej ręce i twarz były czerwone z zimna. Policjanci zabrali kobietę do radiowozu i przewieźli do szpitala.

Policja zwraca się z apelem o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby nieporadne, chore które  potrzebują opieki. Szczególnie okres zimowy jest dla nich niebezpieczny.  Apelujemy do mieszkańców naszego o przekazywanie informacji na temat osób które sprawiają wrażenie zagubionych i mogą potrzebować pomocy. Telefon na numer alarmowy może uratować komuś życie.

6 KOMENTARZE

  1. Czy na pewno jej pomogli?Policjanci nie zawieźli jej do bezpiecznego miejsca.Ze szpitala też wychodzą chorzy i błąkają się po ulicach.

    • jak zwykle musi sie znalezc maruda ktory nie lubi policji…dostales kiedys palka czy mandat dostales i uraz dozywotni ? Mogla miec odmrozenia lub zapalenie pluc

  2. Szpital w Nowej Dębie nie jest bezpieczny dla ludzi starszych.Wytrzeźwiałki nie znam szpital tak.Zobaczymy jak zakończy się jej historia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here