POLICYJNE DZIAŁANIA DNIA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – PODSUMOWANIE

2

Policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa na drogach powiatu tarnobrzeskiego w ramach działań dnia Wszystkich Świętych. Skuteczne działania mundurowych i odpowiedzialne zachowanie wszystkich uczestników ruchu, przyczyniło się do zachowania bezpieczeństwa na drogach powiatu tarnobrzeskiego. Podczas 6 dni prowadzonych działań, nikt nie zginął. Policjanci odnotowali 1 wypadek drogowy, w którym ranna została rowerzystka i 15 kolizji, zatrzymali w tym czasie 11 pijanych kierowców.

Podczas sześciodniowych działań związanych z dniem Wszystkich Świętych, na ulicach miasta i drogach powiatu tarnobrzeskiego, policjanci dbali o bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. W akcji brali udział policjanci ruchu drogowego i prewencji, którzy w tym czasie obecni byli przede wszystkim w rejonach cmentarzy, gdzie natężenie ruchu było największe. Mundurowi dokładali wszelkich starań, by zarówno ruch kołowy, jak i pieszy, odbywał się płynnie i bez utrudnień.

Podczas prowadzonych działań było bardzo bezpiecznie, a na naszych drogach nie zginęła żadna osoba. Policjanci odnotowali 1 wypadek drogowy, w którym ranna została rowerzystka oraz 15 kolizji drogowych. Funkcjonariusze zatrzymali w tym czasie 11 pijanych kierowców.

/Policja

2 KOMENTARZE

  1. W akcji brali udział policjanci ruchu drogowego i prewencji, którzy w tym czasie obecni byli przede wszystkim w rejonach cmentarzy, gdzie natężenie ruchu było największe. Mundurowi dokładali wszelkich starań, by zarówno ruch kołowy, jak i pieszy, odbywał się płynnie i bez utrudnień. – A teraz pytanie – kto w okolicach cmentarza w Nowej Dębie przed mszą , w jej trakcie i po mszy widział jakiegokolwiek policjanta kierującego ruchem ????????????? Dzień wcześniej w okolicach kościoła , tuż obok sklepu motoryzacyjnego , tak wieczorkiem urządzali sobie polowanie z radarem na kierowców . Gdzie można było zarobić to policja była a jak było trzeba ludziom pomóc i ruchem pokierować to policja ludzi poprostu olała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here