Pożar budynku mieszkalnego w Chmielowie

5

4 zastępy straży pożarnych uczestniczyły w działaniach ratowniczo-gaśniczych podczas pożaru budynku mieszkalnego, który powstał 20 marca w Chmielowie.
Po dojechaniu na miejsce pierwszych zastępów zastano rozwinięty pożar wewnątrz obiektu oraz wydostające się na zewnątrz płomienie. Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru oraz działań poszukiwawczych dokonując penetracji budynku. W trakcie prowadzonych poszukiwań w jednym z pomieszczeń odnaleziono nieprzytomnego mężczyznę, którego ewakuowano na zewnątrz. Po stwierdzeniu braku funkcji życiowych rozpoczęto natychmiastową akcję resuscytacyjną poszkodowanego. Nieprzytomny mężczyzna został przekazany zespołowi ratownictwa medycznego, a następnie przewieziony do szpitala w Tarnobrzegu.
Spaleniu uległa większość pomieszczeń oraz część elewacji zewnętrznej parterowego, jednorodzinnego budynku mieszkalnego. W działaniach ratowniczo-gaśniczych, które trwały blisko 3 godziny wzięło udział 15 strażaków.

PSP

5 KOMENTARZE

  1. Tak wygląda info Nowa Dęba.Po tygodniu od wydarzenia podaje się informacje jako nius dnia.Niewygodnych komentarzy nie umieszcza się.Jeśli tak będą miały wyglądać ” NASZE SPRAWY” pod przewodnictwem Marka O. który prowadzi info Nowa Dęba a rada przedstawia go jako dziennikarza to jest wielki chichot na sali.

  2. Grzesiu upierdolil kawa stolik w salonie Play widziałem Grzesiu posprzątać po sobie Pani jutro przyjdzie a tu stół jak
    w tvn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here