Przekazanie samochodu dla OSP Nowa Dęba

10

21 maja wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowej Dębie zostało poszerzone o lekki samochód rozpoznawczo-ratowniczy Nissan Terrano, który został przekazany przez Komendę Miejską PSP w Tarnobrzegu. Pojazd w ostatnim czasie był użytkowany przez Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Nowej Dębie.

W symbolicznym przekazaniu pojazdu wziął udział komendant miejski PSP w Tarnobrzegu bryg. Marian Róg, burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba Wiesław Ordon, zastępca dowódcy JRG Nowa Dęba mł. bryg. Adam Smykla, przewodniczący Rady Osiedla Nowa Dęba  Władysław Flis oraz przedstawiciele Zarządu OSP Nowa Dęba – Władysław Nowak i Jan Flis.

Opracowanie: bryg. Jacek Widuch, KM PSP w Tarnobrzegu
Zdjęcia: mł. bryg. Adam Smykla, KM PSP w Tarnobrzegu

/PSP

10 KOMENTARZE

    • W sumie autko na fotografii nie wydaje się jakieś bardzo zużyte – więc może jakiś czas jeszcze będzie służyć strażakom ochotnikom.

  1. A gdzie ten wóz co obstawiał procesje i inne pseudo pochody i imprezy? ten był chociaż wyposażony w sprzęt i trochę wody

  2. Kiedy napiszecie o potrąceniu samochodem kierowcy skutera na skrzyżowaniu Krasickiego z Al. Zwycięstwa? Było wczoraj o 22. Staż pożarna była tam że dwie godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here