PUBLIKUJEMY PORTRET PAMIĘCIOWY MĘŻCZYZNY, KTÓRY SKŁADAŁ DZIECKU NIEMORALNE PROPOZYCJE

54

Policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie poszukują mężczyzny, który chciał doprowadzić małoletnią dziewczynkę do poddania się innym czynnościom seksualnym. Publikujemy portret pamięciowy tego mężczyzny. Przestępstwo, którego chciał dopuścić się sprawca, podlega karze pozbawienia wolności nawet do lat 10.

Policjanci i prokurator prowadzą śledztwo w sprawie usiłowania doprowadzenia małoletniej do poddania się innym czynnościom seksualnym. Z ustaleń policjantów wynika, że poszukiwany mężczyzna w dniu 18 maja 2021 roku, około godz. 15 na chodniku (w lesie w rejonie dworca PKP w Nowej Dębie) nawiązał kontakt z dzieckiem, a następnie proponował mu wykonanie innej czynności seksualnej. Dziewczynka o zdarzeniu zaalarmowała rodziców.

Policjanci publikują portret pamięciowy tego mężczyzny.

Rysopis:

 • wiek ok. 30 – 40 lat
 • wzrost ok. 170 cm, tęgiej budowy ciała.

Wszystkie osoby, będące świadkami zdarzenia, które znają tożsamość mężczyzny, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Nowej Dębie przy ul. Słowackiego 2, lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 47 825 30 32 lub 47 825 30 31.

54 KOMENTARZE

  • Jesteś skończonym kretynem. Nawet nie chcę wiedzieć co Ty masz w głowie. Mózg wcale nie używany? Czy plowy? Siano?

  • Anonim, ty musisz być już uzależniony od tego portalu… Wpół do trzeciej w nocy a ten waruje żeby coś wpisać…

  • Czy tu liczy się fakt gdzie była matka idioto szkoda nerwów na takie podejście. Liczy się fakt że pedofil. Ciekawe co byś mówił jakby to było twoje dziecko?

  • Czy jest ważne gdzie była matka. Ważne jest to że pedofil. Ciekawe co byś mówił jakby to było twoje dziecko? Jeb** karać nie nagradzać..

 1. Dziecko wracało ze szkoły, tą drogą przewija się pełno dzieci z podstawówki i szkoły średniej. Nienormalne że zwalacie winę na dziewczynkę bądź jej matkę gdzie ewidentnie wina leży po stronie tego ch**a.

  • To trochę tak, jak dziewczyna po dyskotece zostanie zgwałcona, i to przecież jej wina, bo prowokowała strojem albo tańcem. ŻENADA

 2. Dziecko bylo bez opieki i to jest fakt debile, moze opiekunowie lezeli napici co u mlodych jest teraz norma, jezeli faktycznie byl ktos kto cos proponowal to wpierw nalezy mu wine udowodnic a potem wyzywac od pedofili, ja osobiscie nie wierze w prawdziwosc slow blakajacego sie dzieciaka, a teraz ujadac burki kundle zapchlone

  • @sdd 2 czerwca 2021 at 12:45
   Jak wynika z artykułu, ona nie miała pociągu, nie czekała na pociąg i się nie doczekała pociągu, a nawet poskarżyła się rodzicom. Natomiast on, miał wyraźny do niej pociąg, co też okazał.

  • To, że policjanci są mało bystrzy to nie od dzisiaj wiadomo. Ale, że forumowicz powtarza po nich głupotę to już jest karygodne.

 3. Nikt go nie widzial, nikt nie moze potwiedzic, rozplynal sie w powietrzu a debile to powietrze wyzywaja i lowia wpisy jak pelikany ryby

 4. Alarm do wszystkich lowcow pedofila dzisiaj widzialem lysego idacego chodnikiem i sie usmiechal to napewno ten z dworca lapac go zanim cos dziecku nie zaproponuje

 5. Ja też bym chooja za jaja powiesił, ale pisząc „w rejonie dworca PKP” to trochę zbyt dalece idące określenie…DWORCA. Pozdrawiam autora artykułu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here