Ranni w wypadku w Cmolasie

3

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w ostatnich dniach na terenie powiatu kolbuszowskiego. W wyniku zdarzenia w Cmolasie do szpitala trafiło pięciu mieszkańców gminy Majdan Królewski w wieku 17-20 lat. 

Do wypadku w Cmolasie doszło na drodze krajowej nr 9, na odcinku Kolbuszowa –Tarnobrzeg. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski kierujący fiatem siena, jadąc w kierunku Kolbuszowej podczas wyprzedzania innego pojazdu stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego samochód koziołkował i wpadł do w rowu. Razem z kierowcą, fiatem podróżowało czterech mieszkańców gminy Majdan Królewski w wieku od 17-20-lat.W wyniku zdarzenia wszyscy zostali ranni i przetransportowani do okolicznych szpitali.

Badanie 20-latka wykazało, że był trzeźwy. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Pojazd zabezpieczono na policyjnym parkingu. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego wypadku.

3 KOMENTARZE

  1. wójt gminy powinien zareagować jakimiś komunikatami lub ogłoszeniami żeby jego mieszkańcy zaczęli jeździć swiadomie bo oni są naprawde zgrożeniem na tym terenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here