Ruszył remont międzyblokowego chodnika

13
????????????????????????????????????

Przy budynkach Krasickiego 2 i Jana Pawła II 5 w Nowej Dębie rozpoczął się długo planowany remont chodnika.

Wstępnie chodnik miał być remontowany na początku roku, ale pandemia covid-19 częściowo pokrzyżowała te plany. Udało się wyasygnować w uszczuplonym budżecie środki finansowe i prace rozpoczęły się kilka dni temu. Remontowany chodnik na odcinku ok. 88 mb i 131 m2 zyska nową nawierzchnię z płyt chodnikowych 50×50 cm nawiązujących do pozostałej części chodnika oraz strukturę towarzyszącą (podbudowa, nowe obrzeża). Całość prac została wyceniona na 25900 zł, a wykonawcą jest firma remontowo – brukarska z Jadachów. Planowany termin zakończenia robót to 10 sierpnia br.

/UMiG

 

13 KOMENTARZE

  1. MAMY chodniki do chodzenia i mamy ścieżki rowerowe marnej jakości słabo wykończone jedna wielka lipa a problem w tym że co chwila trzeba zwalniać bo jest uskok moze to jeszcze nie problem ale jaj jadę to co chwila ktos spaceruje z pieskiem a tyle jes miejsca gdzie można wyjść i pospacerować a tak to trzeba nieraz stawać aż bedzie wolny przejazd .TAKIE SPACERY Z PIESKAMI POWINNY BYC ZAKAZANE UCHWALA .POD GROŹBĄ MANDATU KARNEGO .

  2. No i te słupki ze sznurami do wieszanie prania….. W żadnym mieście tego nie widziałem, ale na wsi owszem. I to wiele razy…..

  3. lubisz WWE miec czyste portki paccnace czystym powietrzem Wole te slupki jak na wsi niz powiewajace w oknach nie zawsze ladne ciuchy Poza tym wies jest urocza i zazdroszcze im ze moga miec slupki

  4. Chodnik był wpisany do budżetu przez radnych. Miał powstać w 1 kwartale ale pan burmistrz nie zdążył. Robi teraz, z opóźnieniem i jeszcze mówi że sukces. No ale propaganda zawsze musi być. Nie dość że z opóźnieniem zrobił to co rada mu kazała to teraz opóźnienie traktuje jako swój sukces. Cały Wiesław.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here