Generalna Dyrekcja zapewnia: Poprawimy kierowanie ruchem na „dziewiątce”

31

Od początku remontu mostu na Drodze Krajowej nr 9 w Osiedlu Dęba monitujemy w sprawie braku właściwego kierowania ruchem na tym odcinku. Mamy zapewnienia przedstawicieli Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad z Rzeszowa, że sytuacja zostanie poprawiona.

W związku z tym, że na drodze krajowej w obrębie prowadzonych prac,  w godzinach szczytów komunikacyjnych tworzą się duże utrudnienia w ruchu co ma wpływ na płynność ruchu pojazdów, GDDKiA zobowiązała Wykonawcę robót do sterowania ręcznego ruchem wahadłowym przez wykwalifikowane osoby w każdy dzień z wyłączeniem sobót i niedziel w godzinach od 6:00 do 9:00 oraz od 14:00 do 16:00. – informuje Joanna Rarus, rzecznik prasowy GDDKIA.

 

31 KOMENTARZE

  1. Dopiero teraz mieszkańcy Nowej Dęby zobaczyli jak OGROMNE jest natężenie ruchu na DK 9. Wcześniej wiedzieli o tym tylko mieszkańcy bloków przy Rzeszowskiej i mieszkańcy domów w Tarnowskiej Woli. A nieustający HAŁAS tuż przy Szkole i zabudowaniach, spali i smród z ciężarówek od wielu lat. Tego nikt do tej pory nie czuł……

  2. Chyba poseł Warchoł staje się powoli ex wiceministrem a poseł ziobro ex ministrem. Ciekawe jak nam będą rekompensaty płacić za strefę Lgbt gdy UE zabierze pieniądze.

  3. Zbychu i Marcin nie lubią jak dwie dziewczyny lub dwóch chłopców idzie za rękę i dla nich jest to zło, ale zagazowane norki już są ok. Dziwne to rozumowanie świata

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here