Spotkanie wigilijne w tarnobrzeskiej komendzie

0

We wtorek w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnobrzegu odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne Komendanta Miejskiego Policji z kadrą kierowniczą, policjantami, pracownikami policji oraz zaproszonymi gośćmi. Jak co roku było wiele serdeczności, wzajemnych życzeń i podziękowań za kolejny rok służby.

Spotkanie wigilijne tarnobrzeskich policjantów ma już wieloletnią tradycję, której przewodniczy kierownictwo naszej jednostki. Gospodarzem spotkania opłatkowego był Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu podinsp. Stanisław Sekuła, który na wstępie przywitał zaproszonych gości. Wśród obecnych byli przedstawiciele samorządów, instytucji wymiaru sprawiedliwości, kadry kierowniczej, funkcjonariusze, pracownicy policji oraz osoby, z którymi tarnobrzeska jednostka współpracuje w ramach ustawowej działalności. Swoją obecnością Wigilię uświetnił kapelan tarnobrzeskiej komendy ks. Adam Marek.

Podinsp. Stanisław Sekuła, w imieniu całego kierownictwa, podziękował wszystkim policjantom, pracownikom komendy oraz zebranym gościom za całoroczny trud i wkład włożony w pracę. Podkreślił, że rok 2018 był rokiem intensywnej pracy dla całej jednostki, lecz także rokiem, w którym pożegnaliśmy jednego z naszych kolegów asp. szt. Adama Sobczyka. Komendant Sekuła złożył wszystkim obecnym i ich rodzinom życzenia świąteczne – zdrowia, spokoju, radości i życzliwości w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku.

Dziękując za zaproszenie na wigilijne spotkanie, Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego Jerzy Zbigniew Sudoł życzył policjantom i pracownikom Policji zdrowia, satysfakcji z pełnionej służby, rozwoju osobistego i zawodowego oraz wielu sukcesów. Zaznaczył również, że profesjonalnie pełniona służba przez tarnobrzeskich policjantów przekłada się wymiernie na poziom bezpieczeństwa mieszkańców miasta i powiatu tarnobrzeskiego.

Po życzeniach przyszła kolej na modlitwę, którą odmówił ks. Adam Marek. Po poświęceniu opłatka kapelan tarnobrzeskiej komendy wszystkim obecnym złożył życzenia świąteczne, a życzył w szczególności dobroci, radości, wzajemnej życzliwości i pokoju w sercach.

Tradycyjnie podczas spotkania, przy brzmieniu kolędy, Wszyscy zebrani przełamali się opłatkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here