Tymczasowy areszt dla sprawcy przemocy domowej

18

Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie 20-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba. Mężczyzna groził najbliższej rodzinie, pobił siostrę i naruszył nietykalność i znieważył interweniujących policjantów. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 9 zarzutów popełnienia przestępstwa, za które wkrótce odpowie przed sądem

Pod koniec ubiegłego tygodnia policjanci zostali wezwani na interwencję w związku z przemocą domową, do jednej z wiosek na terenie gminy Nowa Dęba. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali agresywnego 20-latka. Mężczyzna w czasie awantury kilkakrotnie uderzył swoją siostrę, groził najbliższej rodzinie pozbawieniem życia, a następnie zaatakował interweniujących policjantów. Naruszył ich nietykalność, szarpał, nie podporządkował się wydawanym przez nich poleceniom i ich znieważał. Stróże prawa obezwładnili mężczyznę i przewieźli do jednostki policji.

Zatrzymany 20-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba był notowany w przeszłości za przestępstwa kryminalne. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie.

Policjanci prowadząc czynności wyjaśniające zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 9 zarzutów popełnienia przestępstw. Na wniosek policjantów z Nowej Dęby, Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zastosował wobec sprawcy tymczasowy areszt na okres 2 miesięcy oraz zakaz zbliżania do pokrzywdzonych. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem.

Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego kodeks karny przewiduje karę grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do 3 lat

18 KOMENTARZE

  • Jedyne co religia ma do tego to to, że jej tam nie było. Do tego alkohol pity za wcześnie, może narkotyki i półświatek kibiców

  • @Belzebub
   Napisz to w „wybiórczej” tam cię docenią, może nawet dadzą coś zarobić.

  • Katolickiej chyba raczej skutek 50 lat sowietyzacji Polaków przez państwowych ateistów nie polaków ze Związku Sowieckiego. Zniszczenie Polskiej kultury, rozpijanie, niszczenie kościoła katolickiego itd. Ten sam szajs idzie niestety teraz tylko z zachodu od marksistów z UE. Widać, że marksiści pomieszali ci w głowie i stad jest twoja nienawiść do katolickiej wsi.
   —————————————————————————————————————————–
   „Ta materialna, bezpośrednio zmysłowa własność prywatna jest materialnym, zmysłowym wyrazem wyalienowanego życia ludzkiego. Jej ruch – produkcja i konsumpcja – jest zmysłowym przejawem ruchu wszelkiej dotychczasowej produkcji, tzn. urzeczywistnieniem, czyli rzeczywistością człowieka. Religia, rodzina, państwo, prawo, moralność, nauka, sztuka itd. są to tylko szczególne sposoby produkcji podporządkowane jej ogólnemu prawu. A zatem pozytywne zniesienie własności prywatnej, jako przyswojenie życia ludzkiego, jest pozytywnym zniesieniem wszelkiej alienacji, czyli powrotem człowieka OD religii, rodziny, państwa itd. do swego ludzkiego, tj. społecznego bytu.” – KAROL MARKS 1844 rok. ———————————————————————————————————————————–Marksizm polega na cofnięciu do tego społecznego bytu zanim człowiek wszedł na drogę budowania wymienionych instytucji, czyli „Religia, rodzina, państwo, prawo, moralność, nauka, sztuka itd.”, które doprowadziły do samo wyobcowania i stworzenia, jakiej kol wiek cywilizacji. Jest to plan powrotu człowieka do poziomu wczesno jaskiniowego by panowie tego systemu mogli KRAŚĆ. To panie drogi napisał wyraźnie Marks. Stąd promocja homoniewiadomo, atakowanie kościoła katolickiego itd. Nic nie kapujesz zresztą jak ponad połowa ludzi, bo ludzie nie czytają w tym nie czytają źródeł. A poziom w szkole studiach jak chodzi o historie i nauki społeczne są na poziomie szewczyka dratewki.

 1. Polak jednak potrafi znaleźć zawsze powód żeby się oczerniać i wyzywać. Zastanów się jeden z drugim, siedzisz sobie przed kompem i wielki cwaniak moralny.
  A czy Ty jesteś taki jeden z drugim nieskazitelny pomyśl najpierw !!!!!!

 2. Jakie orły ja przedstawiłam tyle dowodów na znęcanie się nad nami obcego psychopaty.
  A pani komisarz Wenta i inni wcześniej zamienili to plotek.pl. Nie ważne że wszyskie twarde, nie podważalne dowody które żeśmy dostarczyli mówią co innego
  Robiąc wszystko zeby nie przedstawić dowodów.
  Na wszystko co mówię i ta sama prokuratura od lat umarza sprawy .
  A psychopata stallker czuje sie bezkarny i bezczelny .
  Wiem ze bedziecie wiedzieć kto pisze , jednak już mnie to wszystko nie obchodzi.
  Nie wybraliście tylko dlatego że Nas zniszczyliście i znieważyli.
  Karma wraca, nigdy ta sprawa nie da Wam spokoju i wytchnienia.
  Proszę kiedyś pan Gordon podpisał chamski list, myślę że po szkole kindersztuby jakiek dostał nigdy by tego nie zrobił.
  Proszę przyszło i na Niego.
  Przyjdzie państwo policjanci i na Was.
  Zrozpaczona

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here