W Nowej Dębie zderzyły się dwa pojazdy

4

Trzy osoby ranne trafiły do szpitala, po zderzeniu się skody fabii i busa. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie, w powiecie tarnobrzeskim. Na chwilę obecną droga zablokowana jest w obu kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14.

Dziś po godz. 11, w Nowej Dębie, na drodze krajowej nr 9, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem skody fabii i busa.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 30-letnia kobieta kierująca skodą, jadąc od Rzeszowa w kierunku Nowej Dęby, z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas jedni i zderzyła się z busem, który w tym czasie był na pasie przeznaczonym do skrętu w lewo. Do szpitala trafiły 3 osoby ( kierująca fabią i dwaj mężczyźni podróżujący busem).

Na miejscu pracują służby ratownicze. Funkcjonariusze wykonują oględziny i zabezpieczają ślady oraz ustalają świadków zdarzenia.

Policjanci ustalili, że kierowca busa był trzeźwy.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana, a utrudnienia mogą potrwać do godz. 14. Wyznaczono objazdy: dla pojazdów ciężarowych drogą wojewódzką nr 872, do Majdanu Królewskiego przez Wolę Baranowską, następnie Baranów Sandomierski. Dla pojazdów osobowych od Nowej Dęby ul. Sikorskiego do Majdanu Królewskiego.

/Policja

4 KOMENTARZE

  1. Kierowca busa trzeźwy – to podane a główna winna wypadkowi trzeźwa? Bo tego nie podano. Nie wiem jak tam można jadąc od strony majdanu zjechać na przeciwległy pas, pewnie telefonik był w uzyciu

    • A może ktoś zasłabł ? Albo słońce oślepiło?
      Nie osądzaj jak nie wiesz jak było naprawdę;)))

    • Słońce o tej godzinie jest na południu więc nie mogło ją oślepić, jeżeli pani jest chora to nie powinna prowadzić pojazdu, jeśli się źle poczuła to również ;)))

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here