Pijani kierowcy w rękach policji

6

Policjanci zatrzymali dwóch kierujących, którzy w ogóle nie powinni wsiadać za kierownice pojazdów. Pierwszy z mężczyzn kierował rowerem mając 3 promile alkoholu w organizmie, drugi kierował mercedesem nie mając uprawnień, a w jego organizmie alkomat wykazał ponad promil alkoholu. Za popełnione czyny poniosą konsekwencje.

Wczoraj przed godz. 12, policjanci w miejscowości Tarnowska Wola (gmina Nowa Dęba) zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę. Podczas wykonywanych czynności mundurowi wyczuli od kierującego jednośladem alkohol. Po przebadaniu okazało się, że 45-letni mężczyzna jest pijany. Badanie urządzeniem wykazało 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna za popełnione wykroczenie ukarany został wysokim mandatem.

Dziś po godz. 1 w nocy, funkcjonariusze, pełniący służbę na terenie Nowej Dęby, zatrzymali do kontroli pojazd marki Mercedes. Za kierownicą samochodu siedział 35-letni mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało 1,16 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania samochodem. Za popełnione przestępstwo 35-latek będzie odpowiadał przed sądem.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy na kilka lat.

6 KOMENTARZE

  1. No to niech jeszcze zajmą się tymi, którzy parkują na trawnikach. A, tfu. Prawa jazdy kupione lub znalezione w czipsach. Może dyskotekę z młotkiem o wadze 5 kg was czegoś nauczy, durnie.

  2. A pier dolicie farmazony na poczwórnym gazie sie najlepiej jeździ po mieście. Tylko trzeba umieć i mieć dużo szczęścia

  3. Powinni wszystkich kierowców wyrywkowo kontrolować . Bo nie którzy nie posiadają lub mają zabrane po pijaku lub za punkty a Nadal Jeżdżą i nie tylko po Nowej Dębie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here