Wycinka drzew na Broniewskiego i apel burmistrza

8

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba informuje, że w terminie od 15 listopada 2019 r. do 13 grudnia 2019 r. będzie prowadzona wycinka drzew w lesie gminnym na terenie miasta i gminy Nowa Dęba – Osiedle Broniewskiego (działka nr ewid. 168/1), na którym zlokalizowane są garaże.

W związku z tym na czas prowadzonych prac zaleca się nie parkować samochodów w garażach oraz zachowanie szczególnej ostrożności podczas przebywania w pobliżu terenu, na którym będzie zlokalizowana wycinka drzew.

Burmistrz
Wiesław Ordon

8 KOMENTARZE

  1. Proszę o wskazanie podstawy prawnej na mocy której gmina Nowa Dęba zlokalizowała na terenie lasu złomowisko garażowe. Pomijając kwestie estetyczne, że ten teren wygląda jak jakiś Bangladesz pragnę zwrócić uwagę, na to co napisał w swoim ogłoszeniu wójt. Jest to działka leśna i jako taka nie jest przeznaczona do zabudowy gospodarczej. Czy te budowle powstały na zgłoszenie? Czy starostwo powiatowe i nadzór budowlany nie wniosły sprzeciwu? A może starostwo i nadzór oficjalnie nic nie wie o tym meksyku ?
    Co z umowami na odbiór odpadów z tych terenów. Czy takie umowy są zawarte z dzierżawcami tych baraków? Czy gmina udaje, że te obiekty nie generują odpadów? Żeby było jasne. Nie mam nic do tych biednych ludzi, których garaże przeniesiono w to miejsce. Mam pretensje do decydentów i miejskich urbanistów, że robią z miasta śmietnik.

    • Takie numery Wojt w niejednym miejscu zrobil, na ul 1 Maja z boiska zrobil parking ale go nie oznakowal

  2. Człowieku, czy ty sobie wyobrażasz ze przez niemal miesiąc nie bede korzystał z garażu bo nie potrafisz zorganizować wycinki sektorowo?
    Przy okazji informuję, ze firmę odpowiedzialna za wycinkę widziano na garażach w sobotę i od tamtej pory się nie pojawili. I co – dalej mam parkować na parkingu? Czy ktoś ten bajzel kontroluje czy tylko bierze pensje za picie kawy w pracy?

  3. Zamiast garaży, do lasu trzeba było sprowadzić Rumcajsa z pukawką, który wymierzyłby pomysłodawcy zaśmiecania lasu ze dwa śruty w łeb. Panie burmistrzu, jak się ma do tego wszystkiego ustawa o lasach? Skąd w lesie garaże?

  4. I co tam ma powstać ?te garaże wyglądają okropnie oddać kawałek kwadratu pod garaże a nie budować byle gdzie i byle jak jakiś plan zagospodarowania Boże co za władza bez rozumu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here