WYPADEK DROGOWY W JADACHACH. ZABLOKOWANA DROGA NR 9.

1

Policjanci pracują na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Jadachach na drodze krajowej nr 9 . Kierująca toyotą yaris zderzyła się z ciężarówką. W wypadku ranne zostały dzieci w wieku 11 miesięcy i 7 lat. Droga na tym odcinku jest zablokowana. Wprowadzono objazdy przez Nową Dębę – Baranów Sandomierski – Wolę Baranowską i Majdan Królewski. Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę.

Do wypadku doszło przed godziną 14, w Jadachach na drodze krajowej nr 9 relacji Radom – Rzeszów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca toyotą yaris nie zatrzymała się przed znakiem stop doprowadzając do zderzenia z ciężarówką. W wyniku wypadku rannych zostało dwoje dzieci w wieku 11 miesięcy i 7 lat, które podróżowały toyotą. Dzieci trafiły do szpitala pod opiekę lekarzy.

Policjanci ustalili, że oboje kierowcy byli trzeźwi.

Na chwilę obecną na tym odcinku droga zablokowana jest w obu kierunkach. Policjanci wyznaczyli objazdy od strony Rzeszowa przez Nową Dębę – Baranów Sandomierski – Wolę Baranowską i Majdan Królewski. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin. Policjanci apelują  do kierowców o ostrożną jazdę.

Fot: Kamil

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here