Wypadek na przejeździe kolejowym w Jadachach. 3 osoby zostały ranne

7

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia, do którego doszło w Jadachach w powiecie tarnobrzeskim. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym ciężarówka zderzyła się z szynobusem relacji Rzeszów – Lublin. 31-letni maszynista i dwoje pasażerów zostali przewiezieni do szpitali.

Policjanci pracują na miejscu wypadku, do jakiego doszło około godz. 13.30, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Jadachy w gminie Nowa Dęba.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 21-letni mężczyzna kierujący pojazdem ciężarowym, jadąc wraz z pasażerem lokalną drogą w kierunku lasu, nie zastosował się do znaku STOP i doprowadził do zderzenia z szynobusem relacji Rzeszów – Lublin.

Szynobusem podróżowało 15 pasażerów. W wyniku wypadku 31-letni maszynista i dwoje pasażerów (21-letnia kobieta z powiatu kolbuszowskiego i mieszkaniec Tarnobrzega) zostali przewiezieni do szpitali w Tarnobrzegu i Mielcu.

Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu wypadku funkcjonariusze, zabezpieczają ślady, które pozwolą na ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.

7 KOMENTARZE

  1. Niestety brak doświadczenia i brak myślenia doprowadza do takich sytuacji. Wygladalo by jak by uważał że zdąży przejechać bo uderzenie było w tył auta no ale nie zdążył i efekty widać.

  2. A miało być otwarcie i puszczenie Elektrycznych i co przez idiotę z ciężarówki znowu przesunięcie terminu. A tak przy okazji jadący po ulicy Kościuszki od strony miasta dojeżdżając do przejazdu kolejowego g..no widzą, kompletnie nic nie widać czy coś jest na torach od strony Tarnobrzega, trochę lepiej jest z widocznością od strony Rzeszowa. A jadąc od strony zakładu widoczność w obu kierunkach jest dobra

  3. Anonim ty normalnie kierowca zawodowy, ekspert od ruchu drogowego i w ogóle krawaty wiąże i usuwam ciążę taki macher jesteś

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here