WYPIŁ DWA PIWA. UCIEKAŁ SAMOCHODEM PRZED POLICJĄ FILM

23

28-letni kierowca fiata nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami ruchu drogowego. Po drodze popełnił kilka wykroczeń, za które stracił prawo jazdy i otrzymał 35 punktów karnych. Okazało się, że powodem ucieczki był alkohol. Mężczyzna wypił wcześniej dwa piwa.

Do pościgu doszło w sobotę po godz. 22, na drodze wojewódzkiej nr 871, relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg. Policyjny patrol ruchu drogowego, który pełnił w tym rejonie służbę, zauważył jadącego w kierunku Tarnobrzega, fiata croma. Jeden z policjantów wydał sygnał do zatrzymania się. Kierowca początkowo zwolnił, a następnie zawrócił przed policyjnym radiowozem i zaczął uciekać.

Funkcjonariusze natychmiast wsiedli do radiowozu i udali się w pościg za fiatem, który kierował się w stronę ul. Zamkowej. Kierowca pojazdu zignorował podane sygnały świetlne i dźwiękowe przyspieszył, uciekając popełnił szereg wykroczeń m.in. nie stosował się do znaku „linia podwójna ciągła”, wjechał na skrzyżowanie, kiedy nadawany był sygnał czerwony. Będąc na ul. Ocice, ukrył samochód za wiatą przystanku autobusowego, za którym rosły zarośla i dalej uciekał pieszo.

Policjanci odnaleźli pojazd i szybko ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 28-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęba. Funkcjonariusze jeszcze tej samej nocy zapukali do jego mieszkania. Zatrzymali mężczyznę, od którego czuć było alkohol. Badanie urządzeniem wykazało 0,34 promila alkoholu w jego organizmie.

Mieszkaniec gminy Nowa Dęba, tłumaczył się funkcjonariuszom, że zdecydował się na ucieczkę ponieważ wcześniej wypił dwa piwa i obawiał się, że straci prawo jazdy.

Nieodpowiedzialny kierowca trafił do policyjnego aresztu, został przesłuchany i usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa, do którego się przyznał.

Za szereg popełnionych wykroczeń, 28-latek stracił prawo jazdy, a na jego konto wpłynęło 35 punktów karnych. Za popełnione przestępstwo jakim jest niezatrzymanie się do kontroli drogowej mężczyzna odpowie przed sądem.

/KMP TBG

23 KOMENTARZE

  • JAK PIS WROCI DO WLADZY TY TUSK SIENKIEWICZ HOLOWNIA KERWINSKI KAMYSZ I CZARZASTY DOSTANA PO 20 LAT

   BODNAR dla niego to chloptas

 1. Szczere kondolencje dla tych mieszkańców Nowej Deby, którzy zostali zmuszeni przez los do dzielenia przestrzeni życiowej z bezrozumną masą lemingów, sterowanej nakazami z kościelnej ambony.

  Będę chciał teraz widzieć, co dobrego zrobią dla was w podzięce ci wasi wybrańcy…

  • Co dobrego zrobia?
   Odp A: nic
   Odp B: wiecej niz nic
   Odp C: jeszcze wiecej niz nic
   Odp D: cale nic

  • no właśnie co zrobi ta lukacjiewska w podzięce a no nic tak że tegoo. lemingi głosowali na nią

  • Pytanie tylko jak dlugo ten oszust i zlodziej w tej brukseli posiedzi nim go nie przetransporteruja do zakladu karnego Podobny los czeka wasika z kaminskim Zona wasika to chyba zamarznie w zimie

 2. Poranek , Ty to chyba jeszcze tego nie wiesz , ze w parlamencie europejskim łatwiej immunitet stracić niż w polskim sejmie . W Nowej Dębie jakby PiS Grzesia P. w wyborach do sejmu wystawiła to Grześ by wszedł . Jakby Kaczor kazał na koguta czy kota głosować to ta Nowodębska ciemnota szła by i głosowała

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here