Ze sklepowych szafek uczynił garderobę.

6

Do niecodziennej kradzieży sklepowej zostali wezwani policjanci z Nowej Dęby. W sklepie spożywczym, mężczyzna ukradł dwa kluczyki od szafek sklepowych, przeznaczonych do przechowywania zakupów. Funkcjonariusze szybko ustalili złodzieja. Okazał się nim 64-latek, który szafki postanowił wykorzystać do celów prywatnych. Schował w nich ciepłe ubrania i kosmetyki, a sam udał się na dworzec autobusowy.

Policjanci pełniący służbę na terenie Nowej Dęby zostali wezwani na miejsce kradzieży sklepowej. Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 22  w jednym z marketów spożywczych  w Nowej Dębie. Podczas wyjaśniania sprawy policjanci ustalili, że jeden z klientów ukradł 2 kluczyki z szafek sklepowych, przeznaczonych do przechowywania zakupów. Policjanci ustalili rysopis mężczyzny i rozpoczęli jego poszukiwania. Po kilku minutach zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi. Mężczyzna szedł do budynku dworca autobusowego.

Policjanci ustalili, że jest nim 64-letni mieszkaniec gminy Nowa Dęby, który oświadczył, że zabrał kluczyki od szafek, ponieważ postanowił przechować w nich, swoje osobiste rzeczy. Funkcjonariusze oraz 64-latek udali się do sklepu i otworzyli szafki. W środku były ciepłe ubrania oraz kosmetyki. Mężczyzna zabrał swoje rzeczy, a kluczyki odebrał personel sklepu.

 

6 KOMENTARZE

  1. Wielkie hallo. To tak jakby czepiać się Mnie, że robiąc zakupy wypijam na sklepie kefir i przegryzam bułką, a do kasy niosę pusty kubek.

  2. Tak durnego artykulu na tym portalu nie bylo od lat,jaka kradziez kluczykow?, aby wyjac kluczyk musi byc wlozone DWA zlote, aby dzyskac te dwa zlote musza byc otwarte dzwiczki a wiec nastepuje zwrot tego kluczyka,Z opisu wynika ze to jeden z mezczyzn BEZDOMNYCH mieszkajacych na dworcu ktory wlozyl rzeczy osobiste do szafki na NOC aby mu kolega nie ukradl w NOCY. Redaktorku wyglada z opisu ze to byla KRADZIERZ STULECIA

  3. Podobno caly Dworzec byl obstawiony przez antyterorystow,akcja dowodzil nadkomisarz Polaczek ubrany w kamizelke kuloodporna wyposarzony w najnowoczesniejsze srodki lacznosci jak i srodki obronne, w tej sytuacji bezdomny nie stawial zadnego oporu skradzione kluczyki oddal wzamian za swoje rzeczy i poszedl do lasu na wypoczynek, dowodzacy akcja wystwil posterunki ktore do rana patrolowaly teren Dworca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here