Złodziej rowerów złapany. Sprawdź czy wśród skradzionych jest twój pojazd.

8
Zdjęcie nr 3

 Komisariat Policji w Nowej Dębie wykonuje czynności w sprawie kradzieży rowerów w bliżej nie określonym czasie. W wyniku działań funkcjonariuszy Policji z Komisariatu Policji w Nowej Dębie zostały zabezpieczone 5 sztuk rowerów. Do chwili obecnej nie ujawniono właścicieli zabezpieczonych rzeczy.

   Osoby, które rozpoznają swój rower proszone są o stawiennictwo w Komisariacie Policji w Nowej Dębie wraz z dowodem zakupu oraz innymi dokumentami / informacjami na podstawie których można potwierdzić, iż dana osoba jest właścicielem roweru (np.:  zdjęcia, opis wyposażenia, itp.)

  Rower koloru czarnego z naklejonymi napisami „KTM” widoczny na zdjęciu nr 1 został w całości przemalowany. Właściciel jest proszony o wskazanie oryginalnego koloru. To samo dotyczy roweru koloru białego z napisem „CUBE” widocznego na zdjęciu nr 2, który również został w całości przemalowany. Właściciela prosi się o wskazanie oryginalnego koloru.

Poniżej zdjęcia rowerów. Należy kliknąć na zdjęcie aby je powiększyć.

8 KOMENTARZE

 1. Brawa dla policji. Szkoda jednak, że ostatnio w ogóle nie widać patroli Straży Miejskiej w okolicach Delikatesów Centrum/Plant i tego bloku pomiędzy przedszkolem, a Delikatesami. Codziennie, a zwłaszcza w piątki, około 20:00 kręcą się tam i przesiadują podchmielone hordy gimbusów i innego menelstwa, które dają się we znaki przechodniom i okolicznym mieszkańcom. Ciekawe czy rodzice tych wyrostków wiedzą o zachowaniu swoch 14/15 letnich pociech? Na drugi dzień często i gęsto widać efekty „pracy dzieciaków” w postaci rozbitych butelek, porozrzucanych petów, zdewastowanej elewacji klatek schodowych, a nawet ludzkich ekstrementów. Co na to Pan radny Sz. który nie dość, że odpowiedzialny za ten rejon to jeszcze zapewne jest może znać te dzieciaki ze szkilnego korytarza. Najlepiej udawać, że problemu nie ma. Pozdrawiam.

  • zapomniał wół jak cieleciem był a co maja robic( choc nie pochwalam smiecenia i zaczepiania przechodniów ) za brak lokali kawiarenek odpowiada cała rada plus kler

  • Lokale z alkoholem dla 14-latków? Kawiarenki dla dzieci, ktorych rodzice sa bezrobotni albo sie rozwiedli? Watpie zeby ludzi bylo stac na takie luksusy w Nowej Debie. Przejzyj na oczy Robert, nie tedy droga.

   Alkoholicy, ktorzy zaczepiaja ludzi tez beda siedziec grzecznie w restauracjach i popijac piwko? Ciekawe za co, jak oni pija najtansze winiacze. Szkoda ze SM udaje ze nie widzi tych napranych żuli kazdego dnia na plantach.

   Jak napisal kiedys na FB radny Tomasz W.:

   „…ze w ND to brakuje kafejek, barow i dyskotek i dlatego sie Deba nie rozwija i nie przyciaga mlodych…”

   to myslalem ze padne… To jest wlasnie poziom niektorych radnych…

   A pan Tomasz W. to powinien liznac troszku ekonomii i douczyc sie o tym jak dziala gospodarka, bo na uslugach dobrobytu sie nie zbuduje.

  • wchądzac do lokalu widać od razu zamawiasz wóde bo niemożna posiedziec przy bilardzie lotkach tenisie stołowym przy napojach lub pizzy teraz to ty przejrzyj na oczy miki bo kosciól nikogo nie naprawi aknajpa nikogo nie zepsuje skoro sam zainteresowany tego niechce widac cała młodzierz sklasyfikowałes jako przyszłych meneli brawo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here