Zmiana organizacji ruchu na ulicy Leśnej. Można zgłaszać uwagi!

17

Uwaga mieszkańcy ul. Leśnej w Nowej Dębie!
W związku z zamiarem wprowadzenia zmiany w oznakowaniu na ul. Leśnej w Nowej Dębie, w załączeniu przedstawiamy projekt stałej organizacji ruchu dla drogi gminnej – ul. Leśnej w Nowej Dębie
Ewentualne uwagi można zgłaszać do Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba do dnia 24.07.2020 r. tel. 15 846 26 71 w. 203 i 204 lub 609 222 312 oraz w UMiG pok. 203 lub 204 w godzinach pracy urzędu.

LINK <

 

Źródło: UMiG

17 KOMENTARZE

 1. Gdzie będzie parking dla rodziców przywożących swoje dzieci do przedszkola skoro wg. Planu będzie zakaz zatrzymywania ?

  • Spoko większość i tak nie ma pojęcia o co chodzi. Bo znajomość rysunku wykracza po za ich kompetencję. Na pewno dla tych siedmiu dych.

  • Wejdź sobie na stronę nowadeba.pl i pobierz sobie pdfa, bo przecież administrator tej strony nie wrzuci linka do tej „innej” strony. Zdjęcie jest niepełne. Parkingi będą od strony bloku w kierunku przedszkola.

  • Tam nie ma parkingu dla rodziców przywożących dzieci do przedszkola bo miejsce jest zajęte przez panie przedszkolankom którym ciężko zaparkować pod kościołem. One muszą demonstracyjnie parkować przed samym wejściem i basta.

 2. Te zmiany to przede wszystkim dzięki paniom z instytucji przedszkola/żłobka – dziękujemy ;)
  Perswazja nie zadziałała to „prawo” zadziała.

  • Raczej działania ze względu postawionych trzech bloków w pobliskim sąsiedztwie. Plany musiały być dużo wcześniej.

 3. dokładnie ciężko było przepakować 3 samochodów – 50 m obok – ale tak czy owak mogły bo nie było zakazu. prośby rodziców nie pomogły. po prostu wystarczało odrobinę dobrej woli od pan przedszkolanek . a one olały ciepłym moczem rodziców i wszystkich wokoło

 4. Niech policja da wreszcie mandaty ludziom parkującym na samej ulicy. Mają garaże z podjazdami w domach lub przed domami, a zastawiają całą jezdnię i to często z obu stron.

  • Policja wszedzie nie tylko na Lesnej boi sie parkujacych samochodow jak Diabel Swieconej Wody

  • Dokładnie, czasami osobówka ledwo idzie przejechać, kunszt umiejętności muszą pokazać kierowcy większych suvów lub busów. Nie rozumiem dlaczego policja nigdy z tym nic nie robi.

 5. Jaką trzeba być aspołeczną , zimną larwą aby mimo próśb , wyłącznie dla własnej wygody , ewidentnie utrudniać życie setkom przemieszczającym się codziennie mieszkańcom gminy , o stwarzanym niebezpieczeństwie nawet nie wspominając.

  • Piotrze, taką „aspołeczną zimną larwę”, należy oznaczyć odpowiednim napisem z przodu i z tyłu, i wystawić na widok publiczny na placu targowym, do czasu aż zrozumie swój niecny postępek i okaże skruchę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here