400 tysięcy złotych na remont dachu szkoły w Tarnowskiej Woli

8

Jeszcze więcej pieniędzy na rozwój naszego regionu! Poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec  poinformował o wynikach drugiego naboru wniosków o wsparcie dla jednostek samorządu terytorialnego w ramach dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. 

W ramach drugiego naboru do podziału było 1,65 mld zł. Dodatkowo 1 mld zł został przeznaczony na wsparcie dla gmin górskich z przeznaczeniem na infrastrukturę turystyczną. Do Nowej Dęby trafi 400 tysięcy złotych na przebudowę dachu szkoły podstawowej w Tarnowskiej Woli. Z kolei powiat tarnobrzeski zyska 500 tysięcy złotych dotacji na modernizację budynku Centrum Wsparcia w Gorzycach.

W pierwszym naborze Funduszu Inwestycji Lokalnych otrzymaliśmy 4 miliony złotych na bezwykopowy remont kanalizacji na terenie nowodębskiej strefy. Z kolei Powiat Tarnobrzeski otrzymał 1,5 miliona złotych na pomoc w zagospodarowaniu budynku w miejscowości Tarnobrzeg pod potrzeby dziennego oddziału psychiatrii.

W imieniu samorządowców dziękuję, posłowi Zbigniewowi Chmielowcowi za to, że trzyma rękę na pulsie i patronuje projektom jakie gmina Nowa Dęba i powiat tarnobrzeski złożyli w tym i poprzednim naborze – mówi przewodniczący Rady Miejskiej Damian Diektiarenko.

8 KOMENTARZE

  1. Chmielowiec to powinien zapaść się pod ziemię po tym co jego partia i on z narodem wyczynia, z jego znajomymi. sąsiadami , rodzina .A on ma jeszcze czelność rozdawać co nie jego .Ja Ci nie wstyd Chmielowiec , masz jeszcze resztki honoru , czy może nie wiesz co to takiego jest

    • Nie daj się manipulować super prawicowcu. Najpierw poczytaj w jaki sposób są przyznawane fundusze i ile ma do tego Chmielowiec później się awanturuj i wyzywaj innych Katolicki, prawicowy, patrioto, jedyny słuszny dobry sorcie.,

  2. A co ma Chmielowiec do funduszy? Są określone proceduryprzyznawania dotacji, jemu nic do tego. Skoro gmina złożyła dobry wniosek,to pozyskała dotacje. Chmielowcowi nic do tego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here