Konferencja: Cyberbezpieczeństwo w twojej organizacji

1

To pierwsza tego typu inicjatywa w naszym regionie, organizowana dla zarządzających przedsiębiorcami, instytucjami i organizacjami.

Konferencja poświęcona zagadnieniom cyberbezpieczeństwa odbędzie się w czwartek, 27 czerwca 2024 roku, o godzinie 11:00, w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie i poświęcona będzie tematyce podnoszenia świadomości osób decyzyjnych w zakresie ochrony danych w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Organizatorami są Wiesław Ordon, Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Kappa Data Polska, dystrybutor rozwiązań IT, z siedzibą w Nowej Dębie. Idea konferencji poświęconej cyberbezpieczeństwu, rozpoczęła się od spotkania przy kawie i racuchach w siedzibie firmy i prostej chęci zgłębienia zagadnień, którymi zajmuje się firma Kappa Data Polska. 


Pomysł spotkania o takiej tematyce dla lokalnych przedsiębiorców i instytucji zrodził się początkiem roku w Kappa Data, przy okazji rządowego projektu Cybebezpieczny Samorząd, i dzięki wsparciu organizacyjnemu p. Wiesława Ordona, Burmistrza Nowej Dęby, takie spotkanie się urzeczywistni.

Pracownicy Kappa Data Polska zaprosili do współpracy ekspertów w swoich dziedzinach, których prezentacje będzie można wysłuchać:

SZACOWANIE RYZYKA
Marcin Tynda, Efigo

CIEBIE TEŻ DA SIĘ ZHAKOWAĆ- JAK PRZESTĘPCY OKRADAJĄ POLSKIE FIRMY W INTERNECIE

Mateusz Ossowski, Niebezbiecznik.pl, Barracuda

FUNDUSZE EUROPEJSKIE
Szymon Skublicki, Biuro Informacji o Funduszach Europejskich, Urząd Marszałkowski w Rzeszowie

Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń z profesjonalistami, którzy na co dzień pracują nad zapewnieniem bezpieczeństwa informacji w swoich organizacjach.

Celem konferencji jest przede wszystkim zapoznanie uczestników z nowymi wektorami ataku na firmy i instytucje, stworzenie platformy do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych, wartościowych kontaktów biznesowych w naszym regionie.

Organizatorzy mają nadzieję, że ta inicjatywa okaże się impulsem do cyklicznych spotkań przedstawicieli firm w regionie, które przyniosą korzyści w zakresie ochrony danych i wzmocnienia bezpieczeństwa IT w organizacji.

Prelegenci:

Mateusz Ossowski

Z branżą technologiczną związany jest od 2012r gdzie pierwsze kroki stawiał w marketingu a następnie sprzedaży usług SaaS. Entuzajsta branży cyberbezpieczeństwa oraz trener z doświadczeniem ponad 250 szkoleń w Polsce i zagranicą. Przez pomyłkę był wykładowcą akademickim. Obecnie zajmuje się rozwojem regionu CEE w Barracuda Networks jako CEE Channel Manager. Lubi ludzi, którzy czytają bio do końca :)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here