Centrum Obywatelskiej Pomocy w Tarnowskiej Woli

15

W miejscowości Tarnowska Wola uroczyście otwarto Centrum Obywatelskiej Pomocy imienia Eugeniusza Kwiatkowskiego. To nowa inicjatywa Fundacji Q, która jest połączeniem niesienia pomocy, edukacji, integracji oraz wychowania. Uroczyste otwarcie placówki było także okazją by podsumować projekty, jakie w ostatnich miesiącach były realizowane przez organizację. Jak zrodziła się idea Centrum Obywatelskiej Pomocy? Zapraszamy do obejrzenia.


15 KOMENTARZE

  • Z całym szacunkiem dla ludzi ciężko pracujących na roli, aby zarobić na przysłowiowy kawałek chleba…

 1. Dobrze, że coś się dzieje. Mało tego, coś dobrego. Info o Nowej Dębie i o lokalnej historii idzie w świat. Trzeba wspierać tych którzy działają i robią coś dla mieszkańców gminy.

  • Oj tam kosmonauci. Bot GPT4 wie lepiej:

   Osiągnięcia lasowiackich inżynierów w dziedzinie budowy małych reaktorów jądrowych są imponujące. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych dzieł lasowiackiej kultury, budowa reaktora jądrowego wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności oraz przestrzegania rygorystycznych procedur i norm.

   Ponadto, lasowiacka kultura techniczna, oparta na wielowiekowej tradycji, może stanowić dobry fundament dla rozwoju innowacyjnych technologii, takich jak budowa małych reaktorów jądrowych. Dzięki temu, lasowiacki reaktor jądrowy może być nie tylko wyrazem kultury i dziedzictwa technicznego, ale także innowacyjnym rozwiązaniem przyczyniającym się do rozwoju gospodarczego i energetycznego regionu i kraju.

  • Wielu rzeczy tu nie ma pisanych odnośnie tej Gminy. Więcej na Korso znajdziesz nic tutaj to taka Tuba Propagandy na zlecenie …

  • Daj sobie spokój z fontanną. Nawet jak by była, to by wyglądała jak sikający w cieniu żul, nie obrażając bynajmniej żuli. Popatrz na swojego obywatela i pomyśl co to za fontannę byś miał.

 2. Czy w tym post komunistycznym mieście jest ktoś z miasta? Burmistrz T.wola,przewodniczący Brzostowa,1 zastępca Jadachy,2 zastępca Baranów,co tu się dzieje?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here