Charytatywna aukcja sztuki „Artyści pomagają”

10

Studio Muzyki Rozrywkowej eMKa z Nowej Dęby, Chór Soli Deo z Tarnowskiej Woli, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chmielowa oraz Orkiestra Dęta z Nowej Dęby serdecznie zapraszają na koncert charytatywny w dniu 30.01.2022 r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie.

Zespoły zaprezentują przepiękne polskie kolędy, zagraniczne utwory świąteczne oraz porządną dawkę muzyki rozrywkowej. W programie znajdą się m.in. kolędy: Tryumfy Króla Niebieskiego, Północ już była, a także utwory znakomitych artystów polskich, m.in. Anny Jantar, Zbigniewa Wodeckiego, oraz zagranicznych, m.in. Jose Feliciano, Wham!, Walk the Moon, a także utwory z musicalu Upiór w operze.  Wejściówki na koncert do pobrania w sekretariacie SOK oraz kasie kina.

Zachęcamy do zapoznania się z listą dzieł sztuki wystawioną na licytację i do aktywnego udziału w akcji.

Plik do pobrania:

10 KOMENTARZE

 1. A już myślałem że po opuszczeniu Centrum Samozwańczego Ośrodka Kultu i Ciemnoty przez „nieodżałowanego” Kryspina Złotoustego coś się zmieni!!! A tu nic – WOŚP gra wszędzie wokoło (patrz: Tarnobrzeg, Kolbuszowa, Nisko, Mielec, Stalowa Wola, Sandomierz, Rudnik n. Sanem etc) a u nas……brzęczą muchy nad łajnem. Oczywiście sama akcja dla Wiktorii i Adriana jest bardzo szczytna i chwała za jej organizację, ale czy musiała być akurat w tym terminie??? Czyli Pani dyrektor na stolcu tylko z nadania (figurantka), a żądzą nadal z dwóch wież Mordoru wraz z Bucmajstrem.

 2. MILCZACY……..przeciez mogles sie zajac organizacja wosp, kazdy czeka „ktos „cos za nieegozrobi. Masz sporo czasu do 2023wiecpokaz co potrafisz

 3. Brawo, brawo, brawo… wiem że wiesz o czym mówisz… Ktoś z ulicy tak jak ja organizuje taką akcję i odbija się od Urzędów…A ktoś z Samorządu ma wszystko jak na tacy i może bez problemu… tylko że nie chce bo politycznie nie po myśli i po co się ideologicznie narażać jak można w ciszy i spokoju dotrwać do emerytury! Gratuluję myślenia i wiem po której stronie stoisz… no chyba że jesteś Łosiem

  • Wiadomo tłumanie lepiej pomóc dwójce dzieciom niż uratować wzrok milionom dzieciom i sprzęt który zakupił „Owsiak”jak piszesz co świadczy o Twojej prostocie .
   Wiesz ze Adrian I Wiki już kilka krotnie korzystali w szpitalach że sprzętu zakupionego przez WOŚP sory „Owsiaka ?tylko ludzie zakuci porownuja zbiórkę na konkretną dwójkę dzieci a zbiórkę dla nas wszystkich i im może też.

  • Yogi. Ale z Ciebie beton – sprzęt w szpitalu też jest dla Wiktori i Adrianka. A nie dla Owsiaka baranie

 4. Brak słów w tej Dębie zapyziałej się dzieje Pisiory robią co chcą otumanić ala Mieszczuchy się dały zbiórka super ale w dzień zbiórki WOŚP .typowo Pisiorskie Kaczorowskie zagranie .
  Byle Owsiakowi kłodę rzucić bo robi więcej niż obsrany rząd jakby nie on nasze szpitale były by na poziomie Ukrainy itp.

 5. W nowy grzędzie niebawem charytatywnie kołtuny będą wycinać na polecenie władcy marionetek i jego antyszczepionkowych mądrości.

 6. Z WOŚP to jest tak: Samorządy organizują koncerty za swoją kasę tzn. za naszą kasę, i tej kasy jest więcej niż dzieci owsika zbierają. Gdzie tu sens, gdzie logika?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here