Gala Taneczna „Duda Dance” – Zatańczymy dla Antosi

5

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie zaprasza na II Galę Taneczną „Duda Dance”, która odbędzie się 2 lutego 2019 r. (sobota) o godz. 14:00 i 16:00 w sali widowiskowej SOK. Będą to prezentacje taneczne uczestników zajęć prowadzonych w SOK przez p. Marka Dudę i p. Bożenę Pandurę. Wystąpią tancerze w każdej grupie wiekowej – od najmłodszych trzylatków, młodzież i dorośli – „od przedszkola do Opola”. Na prezentacje składać się będą min. walc wiedeński, angielski, tango, samba, rumba, cha-cha, jive. Na scenie zaprezentują się również grupy baletowe oraz cheerleaderki.

ZATAŃCZYMY DLA ANTOSI – właśnie z takim przesłaniem Mali i Wielcy Tancerze wystąpią podczas II Gali Tanecznej „DUDA DANCE”. Z wielką radością dedykujemy Jej galę licząc również na Państwa wsparcie finansowe, tak bardzo potrzebne Antosi na leczenie. Swój dar serca będzie można złożyć do skarbonek podczas dwóch gal „DUDA DANCE”.

Zapraszamy na popołudnie pełne artystycznych wrażeń! Wejściówki w cenie 5 zł do nabycia w kasie SOK od 26 stycznia 2019 r.

5 KOMENTARZE

  1. Byłam w tamtym roku na Duda Dance … można było więcej czasu poświęcić na lepsze przygotowanie choreografii ….. chociaż Art Dance robi galę co pół roku to nie ma porównania jeśli chodzi o poziom …

    • Panie Marku GRATULUJE!!! Dekoracja była cudna, stroje bajeczne. Poziom gali był dużo wyższy niż na poprzedniej gali. Widać Pana pracę i pracę Pana rodziców. Niech Pan słucha negatywnych opini nie po to żeby sie zdołować, ale tylko po to żeby poprawić to co było złe przy kolejnej gali. Zawsze jest coś co można poprawić. To była Pana druga gala i było pięknie. Jak bedzie Pan robił dwudzistą którąś galę i bedzie sie Pan tak rozwijał jak teraz, to co będzie Pan prezentował bedzie mistrzostwem świata. Jeszcze raz GRATULUJE !!!!

  2. Monopol w tym miasteczku zaczyna padać. Mamy możliwość wyboru !!! Nowa Dęba zaczyna wychodzić na prostą. Mam dziecko które tańczyło/tańczy „tu” i „tu” jednym słowem przepaść pod każdym względem. Dziękujemy !!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here