REGIONALNE ŚWIĘTO PŁODÓW ROLNYCH, EKOLOGII I NATURY

11

W niedzielę 20.08.2023 r. na stadionie sportowym w Kamieniu odbędzie się Regionalne Święto Płodów Rolnych, Ekologii i Natury.

Jednym z celów wydarzenia jest budowanie pozytywnego wizerunku Lasów Państwowych, które w tym roku obchodzą 100 – lecie istnienia, jak również promocję zdrowej żywności produkowanej przez lokalną społeczność oraz pochodzącą z lasów.

Współpraca ze środowiskiem lokalnym zwiększy świadomość mieszkańców naszego regionu w zakresie pozytywnej roli LP w kształtowaniu szeroko rozumianej gospodarki leśnej, ochrony przyrody i dziedzictwa naturalnego.

W programie przewidziano wiele atrakcji m. in. pokaz wieńców przygotowanych przez poszczególne sołectwa z płodów rolnych oraz degustację produktów wytworzonych z „darów lasu”.

Całość spotkania uświetniona zostanie koncertami i wystąpieniami wokalnymi grup lokalnych. Szczególnie zapraszamy na stoisko Nadleśnictwa Nowa Dęba oraz Nadleśnictwa Kolbuszowa.

11 KOMENTARZE

 1. Dajcie już spokój z tymi LP, tylko winny kupuje usprawiedliwienie!? A redakcji jeszcze pewnie płacą za pseudo wybielaną propagandę-ileż można słuchać o tych mundurowych pajacykach na smyczy PISUARÓW!? Wszędzie sponsoring i rozdawnictwo polityczne

 2. Pilne! Leśnicy dostali zakaz stosowania tatuażu, intensywnego makijażu, długich włosów i długiego zarostu (mężczyźni), jaskrawych oprawek okularów i innych ekstrawaganckich ozdób, fryzur… Dostali też ceremoniał z modlitewnikiem!
  To się dzieje naprawdę!

 3. Co nas to obchodzi co będzie się działo w Kamieniu . Redaktorze w tym dniu mamy swoje dożynki na Porębach Debskich . Kamień to ani nasza gmina ani nasz powiat . Jak chciał Pan poinformować Pana Warchoła to trzeba było do niego zadzwionić – no chyba że już od Pana telefonu nie odbiera – wcale bym się nie zdziwił

 4. Nadleśnictwo Nowa Dęba sponsorem dożynek w Kamieniu pow. rzeszowski, dożynki na Porębach Dębskich w Nowej Dębie bez sponsoringu Nadleśnictwa „Nowa Dęba”
  „Szczególnie zapraszamy na stoisko Nadleśnictwa Nowa Dęba” do Kamienia, to tylko 40km przez Drozdów, Bojanów, Jeżowe…

  • Był czas przywyknąć… Z dnia na dzień to się nie stało… Ktoś ciężko na to pracował…

 5. Skoro nadleśnictwo Nowa Dęba było sponsorem imprezy w Kamieniu a nie tu u siebie na Porębach Dębskich , to niech się zabierają stąd do Kamienia i niech sobie tam urzędują . Wynocha z Porąb Dębskich

  • Przecież nadleśnictwo było sponsorem Dożynek. Tak ciężko zerknąć na plakat ? Nie rozmnażajcie się proszę…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here