Konkurs na oryginalną palmę wielkanocną rozstrzygnięty!

4

19 marca 2016 r. w Centrum Kultury Lasowiackiej w Cyganach został rozstrzygnięty i podsumowany konkurs ORYGINALNA PALMA WIELKANOCNA, który został zorganizowany przez tę placówkę. Do konkursu zostało zgłoszonych 27 palm z terenu gminy Nowa Dęba. Praca komisji była trudna, gdyż wszystkie palmy zostały wykonane z wielką starannością i pomysłowością. Zachwycały kolorystyką, różnymi technikami wykonania oraz niektóre wysokością. Zaznaczmy, iż przygotowanie palmy wymaga wielu odpowiednich materiałów, takich jak: zielone gałązki bukszpanu, cisu, bazie, kwiaty z bibuły i trawy. Komisja konkursowa – p. Beata Metryka, p. Danuta Serafin, p. Halina Ordon – przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria: praca zbiorowa

I nagroda – Środowiskowy Dom Samopomocy w Nowej Dębie,

I nagroda – Klub Seniora w  Chmielowie,

II nagroda – Dom Pomocy Społecznej w Nowej Dębie

II nagroda – zespół,, Bielowianie” z Rozalina

Kategoria: dorośli

I nagroda – Maria Małek, Janina Piechota

II nagroda – Edyta Rożek, Irena Partyka, Teresa Walska

III nagroda – Wiesława Rolek, Kazimiera Serafin, Lucyna Zięba, Joanna Tworek

Wyróżnienia – Zofia Tutaj, Anna Czarnota, Bogdan Wolak, Krystyna Koper

Kategoria: dzieci

I nagroda – Bartłomiej Rożek, Tomasz Tłusty

II nagroda – Kamil Partyka, Magdalena Nowak, Izabela Nowak

III nagroda – Angelika Łagowska, Przemysław Tłusty

Gratulujemy, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok! Nagrodzone palmy można oglądać na wystawie pokonkursowej w kościele parafialnym w Cyganach. Zapraszamy!

SOK

4 KOMENTARZE

  1. Natka, daj jakiś temat o Ordonie / na Ordona. Podrzuć coś o czym warto napisać co Ordon znowu szkodzi itd. Dajesz! Bo póki co to nie ty znalałaś, opisałaś i naświetliłaś wałki o 3 słupkach, o stronie żony Kasztana itd. Wyśledziłaś coś, to zarzuć temat. Jestem pewnien, że infonowadeba go podchyci, sprawdzi i opisze. Założymy się?

  2. czy to ta Pani była nauczycielka Serafin Danuta co tak z łatwością głosowała za likwidacją szkoły- bez namysłu, naprawdę wstyd zapamiętamy jej przy następnych wyborach , mówiąc stanowczo nie dla Niej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here