GOŃ BOLSZEWIKA – PIKNIK STRZELECKI Z OKAZJI VICTORII WARSZAWSKIEJ

26

Już w najbliższą sobotę (19 sierpnia 2023 r.) na nowodębskiej strzelnicy (obok stadionu), odbędzie się piknik strzelecki z okazji victorii warszawskiej 1920 roku. Organizatorzy  przygotowali wiele atrakcji.

Naszym głównym celem jest upamiętnienie wielkiego zwycięstwa nad bolszewikami w Bitwie Warszawskiej w 1920 roku. Przy okazji chcemy popularyzować strzelectwo jako formę aktywnego spędzania czasu. – mówi Marek Ostapko, prezes POGONI Nowa Dęba. – Piknik organizujemy we współpracy z Lasami Państwowymi, dlatego ważne jest podkreślenie roli leśników w systemie obrony państwa zarówno w okresie przedwojennym, w trakcie II wojny światowej jak i obecnie – dodaje.

Podczas pikniku każdy znajdzie coś dla siebie. Na przybyłych będzie czekał poczęstunek, ognisko z kiełbaskami. Najmłodszym uczestnikom wydarzenia czas umili profesjonalny animator zabaw. Nie zabraknie stoiska edukacyjnego Nadleśnictwa Nowa Dęba i stoiska Koła Łowieckiego „Ryś”.

Początek pikniku: 13:00. Przewidywany czas wydarzenia: 3h.

 

26 KOMENTARZE

 1. Jakby się tam prawdziwy bolszewik pojawił np. Prigozin to wszystko by moment z tamtąd spierniczało razem z prezesem . Na Białorusi się pojawił to już większa część PiSu ma w gaciach od tygodnia

  • Co ma piękne zwycięstwo Polskiego wojska nad komunizmem w 1920 roku do obecnej sytuacji na wschodzie? Wszędzie musisz mieszać politykę?

  • Haslo dotyczy redaktorka aby go pogonic bo nadzwyczjnie sni mu sie jakis start w przyszlych Wyborach

 2. INKO tY JESTES NAPRAWDE TYLKO KAWA ROZPUSZCALNA I DO TEGO ZBOZOWA. NAPRAWDE RAZEM Z TYMI, KTORZY CIE POPIERAJA NIE WIDZICIE PODOBIENSTWA? W ZACOWANIU ROSJI WOWCZAS I OBECNIE? OBY TYLKO NASZE WOJSKO NIE MUSIALO UDOWADNAC JACY NAPRAWDE SA WALECZNI

 3. Picnic
  18 sierpnia 2023 at 15:21

  Dlaczego mam je łapać,wszak istnieje trutka brodifakum,wyłożyłem ją i po problemie.Resztą,która mi pozostała wartałoby zastosować przeciwko takim wrednym szczurkom jak ty,więc nie wyłaź z nory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here