19 KOMENTARZE

 1. Tylko ja widzę to wyrachowanie? Starosta Jerzy Sudoł decyzją swoich kolegów radnych dostał podwyżkę z 10 do 20 tysięcy miesięcznie. Za co? Za jakie zasługi? Tego nikt nie potrafi powiedzieć. A teraz chodzi i sępi na szpital powiatowy od ludzi którzy sami ledwo wiążą koniec z końcem. Wystarczy panie starosto że podejmiecie uchwałę powracającą do pensji 10 tysięcy miesięcznie, wówczas uda się zaoszczędzić 120 tysięcy które można przeznaczyć na szpital. No tak! Lepiej zrobić aukcje żeby zebrać 5 kafli i ze sceny do kamery w za dużym gajerku i kwadratowych butach opowiadać kocopoły, które wszystkich nudzą. Na szczęście pański marketing polityczny rodem z PRL-u już na nikim nie robi wrażenia, a pan w oczach społeczeństwa staje sie coraz bardziej komiczny.

 2. Starosta ani szkoły powiatowe podlegające staroście (liceum i technikum) nie zrobiły w tym roku WOŚP a przecież to szpital powiatowy w Nowej Dębie otrzymuje od Jurka Owsiaka sprzęt.

  • Gdzie ty durniu widzisz ten sprzet bo ja owsiaka widze tylko nalepki nalepione na urzadzenia z ministerstwa i ministrow

  • Starosta powinien zabrać głos i coś powiedzieć, chyba że ta „pokora” mu nie pozwala.

  • Do Przypominacza: Litości, od jakiego owsiaka jest sprzęt? Przecież to są pieniądze od ludzi, a zbierane m.in przez dzieci. To owsiak wolał zapłacić karę i nie ujawnił raportów finansowych plus życie z fundacji całej swojej rodziny. Ależ ta świadomość zmanipulowanego człowieka, a wystarczy poszukać informacji.

 3. A to nie szpital powinien pomagać ludziom? Może i panie starosto zacznij zbierać na utrzymanie starostwa lub gminy. Bezczelna akcja. Jakby ten człowiek miał odrobinę klasy to zrobiłby akcję charytatywną na chore dzieci lub utrzymanie schroniska, jak to wielu wolontariuszy nieodpłatnie robi. A tak tylko pokazuje jak cynicznym jest zarządcom. Może chwilóweczkę w parabanku na ratowanie tak świetnie zarządzanego szpitala!

 4. anonim, ten oddział szpitala z którego ty korzystasz, to jest oddział psychiatryczny. Na psychiatrię Owsiak jeszcze nie zbierał. Dlatego nie ma nalepek.

  Za to zgodnie z linią leczenia są nalepki rządowe czyli PiS… Wszystko się zgadza.

 5. Wyobraźcie sobie, że w jednym z polskich szpitali powstaje oddział intensywnej terapii. Powiat pompuje miliony, poseł pompuje miliony. Budynek i wszystko. Specjaliście radzą, żeby sobie odpuścić, bo oddział nie będzie w stanie się utrzymać i nie ma realnej możliwości obstawić go kadrowo na poziomie wymaganym przez przepisy prawa. Tak też się dzieje. Oddział istnieje na papierze, ale nie przyjmuje pacjentów ani z terenu, ani wysyłanych z innych szpitali.

  Na tym oddziale sprzęt, który zawsze musi być pod prądem na standby’u, żeby podtrzymać działanie bardzo drogich akumulatorów. Ale stał odłączony (bo oddział widmo). Personel nie zapoznał się z instrukcją obsługi i odpiął od fazy. Akumulatory poszły się pie… Dystrybutor nie uznał gwarancji, bo z winy obsługujących, a nie wady produkcyjnej. No i bateryjki łącznie za KILKASET TYSIĘCY ZŁOTYCH, JEŻELI NIE PONAD BANIĘ ponownie sfinansował podatnik.

  ZGADNIJCIE, KTÓRY TO SZPITAL!

 6. Kiedyś WOŚP w naszym miasteczku to było coś, super imprezy, a przy okazji dużo serca w dobrą stronę.
  Dziś niegdysiejsze twarze WOŚ NOWA DĘBA straciły niezależność , dla kariery dla dyktatu. Albo może otworzyły oczy na to całe ZŁO Owsiaka?????
  Teraz w błysku fleszy, ale kiedyś przed lusterkiem w oczy zaglądnie WSTYD.

 7. Wy tutaj o WOŚP gdzie Owsiak zbiera na szpitale i słusznie że zbiera. A co kościół zrobił dla szpitali? A na co idzie klesza mamona wyżebrana od zmanipulowanej masy wielbiącej zapach śmierdzącego kadzidła? Czy oni kiedykolwiek pomogli ciężko choremu dziecku? NIE! Nic nigdy takiego nie zrobili. Oni wolą lansować się w TV jak to oni wysyłają laptopy, kurfa laptopy dla dzieciaków z Afryki.

  • Jak zbiera ksiądż to jest to cyt:”klesza mamona wyżebrana od zmanipulowanej masy wielbiącej zapach śmierdzącego kadzidła”, ale jak to samo robi Owsik czyli tak naprawdę prywatny przedsiębiorca, to jest juz ok, prawda? Mentalność Kalego!

  • WOŚP to zwykła charytatywna impreza organizowana przez prywatną fundację w karnawale. Kto chce dać im własne pieniądze do puszki, robi to. Kto nie chce, nie daje. Po co tu dalsza dyskusja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here