W centrum Nowej Dęby odbyła się akcja obywatelska pod tytułem „Po sztandar”. Na placu majora Jana Gryczmana i terenach przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury działo się bardzo dużo – stoiska kół gospodyń wiejskich, występy artystyczne oraz aukcje wartościowych przedmiotów to tylko niektóre elementy programu. Celem było zebranie jak największej kwoty pieniędzy na sztandar dla nowodębskich artylerzystów. Zapraszamy do obejrzenia.
/ DD



























![[RELACJA] DARY LASÓW W ROZALINIE](https://infonowadeba.pl/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1689146769689-100x70.jpg)
A gdzie na pańskim portalu była zapowiedz tego wydarzenia ???
Tutaj, czytelniczy intelektualisto
https://infonowadeba.pl/kultura/akcja-obywatelska-po-sztandar
O i redaktor szybko odpisał. Miło, grzecznie, na temat.
Prosimy o więcej.