Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych w SOK

8

1 marca w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie odbyły się obchody Narodowego Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Swoją obecnością zaszczycili nas: Wiesław Ordon – Bumistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Jerzy Sudoł – Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego. Radę Miejską reprezentował radny Tomasz Kopeć. Na to wydarzenie zaprosiliśmy 2 Szczep Harcerski „Szkwał” z Tarnowskiej Woli, który wraz z mieszkańcami miasta i gminy Nowa Dęba uczcił pamięć bohaterów wspólnym śpiewem pieśni harcerskich w trakcie świeczowiska. Cześć i chwała Bohaterom!

8 KOMENTARZE

    • Polaku,wolności słowa strzeż jak oka w głowie. A taki osieł jak @ Anonim niech sobie pisze. Redaktorze Infonowadeba, niech się takie cóś jak @Anonim jeszcze więcej wypowie. Im gęściej będzie kazał, prawił, głosieł w każdym temacie – tym rychlej poznamy, jaki z niego osieł.

    • Łudziłem się że głupota części „produkujących”się na tej stronie umrze śmiercią naturalną, lecz jak widzę bardziej prawdopodobnym jest to, że znajdzie kolejnych wyznawców.Już znalazła kolejnego a jest nim @Anonim.

    • Nie wiem czy wiesz Osiel że anonimem może być każdy kto się nie podpisze pod komentarzem – automatycznie dostaje taki tytuł! suma sumarum może figurowac wiele odmiennych opini i podgladow identycznie podpisanych przez inne osoby

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here