Piknik dla Antosi zakończony ogromnym sukcesem

13

Początek jesieni na Porębach był wyjątkowo pogodny. Wszystko za sprawą dziesiątek ludzi dobrej woli, którzy przybyli na plac miejscowej remizy OSP, by wspólnie pomóc Antosi Woźniak w walce z ciężką chorobą.

Rodzinna atmosfera i dobra zabawa to znaki rozpoznawcze porębskich pikników. Na przybyłych czekała moc atrakcji, w tym między innymi: animacje dla dzieci, dmuchańce, fotolustro, kiermasze, pokazy strażackie i policyjne. W programie znalazły się również występy solistów ze studia EMKA, oraz tancerzy z grupy ART DANCE. Furorę robiła wojskowa grochówka, oraz wyroby cukiernicze. Piknik zakończono zabawą taneczną „rozkręcaną” przez DJ-a Rafała.

Organizatorami wydarzenia byli rodzice i nauczyciele z Przedszkola nr 5. Impreza nie odbyła by się jednak bez zaangażowania druhów z OSP Poręby Dębskie i wolontariuszy z miejscowego Stowarzyszenia. W sumie podczas pikniku udało się zebrać kwotę około 20 tysięcy złotych. – Serdecznie gratuluję pani dyrektor przedszkola, nauczycielom, rodzicom, strażakom, naszemu stowarzyszeniu, oraz wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia – mówi Wojciech Kasica, przewodniczący Osiedla Poręby Dębskie.

ZOSTAŁO 4 DNI DO KOŃCA ZBIÓRKI.

PILNIE POTRZEBNA POMOC ! 

 

13 KOMENTARZE

    • Brawo, wlasnie dostalem Wiadomosc od Fundacji ze jest juz uzbierane 100% i Tosia pojedzie do Kliniki w Niemczech,Brawo ludzie dobrego Serca a ty Zen spal sie ze WSTYDU jezeli wiesz co to WSTYD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here