[TELEDYSK] Jesioł i KtK Kot z kolejnym klipem w Chicago!

13

„Nie zatrzymasz mnie” – to kolejny wspólny singlowy utwór Jesioła i Kota KtK zwieńczony teledyskiem. Wideo oraz utwór zrealizowano podczas pobytu Jesioła w Chicago, gdzie w następstwie po singlu „Kwarantanna” powstała całość nowego singla. Znani z lokalnej działalności artystycznej w Chicago i Rzeszowie – Jesioł i Kotu, tym razem serwują nam rap w takim klimacie…

13 KOMENTARZE

  1. co jak co ale braku konsekwencji temu gościowi nie można zarzucić, widać pasje i determinację od lat, ma to wszystko swój poziom, gratuluje jesioł!

  2. ten koleś to jak ten Japończyk co to skakał na nartach przez całe swoje życie i nigdy niczego nie osiągnął… Obywatelu (j)osioł, stanijcie tak przed obliczem jakiejś kadry fachowców co to prowadzą takie programy TV, które mają za zadanie wygrzebać jakiś talent, a nóż gdy się będziecie produkować oni będą wtedy gadali ze sobą i się wam poszczęści…. Chyba ze wasze wysiłki josioł nie zadowolą przesłuchań kwalifikacyjnych…..

    • Bo on żadnego przekazu nie ma. Osobiście jak gostka usłyszę w radio kampus to będzie coś, narazie to taki lokalne nic.

  3. Jedyny konsekwentny i tak ambitny artysta z rapowych nurtów jakiego wydała na świat Dębska ziemia, zrobił więcej dla miasta i młodzieży niż którykolwiek urzędas przez dekade kadencji a pustakom oczywiście nie pasuje hahaha. Brawo Jesioł nie zatrzymuj się nigdy a komentujacy akurat ten kawałek w taki sposób sami sobie strzelają w niespełnione łby ;))

    • jemiołaku, w kawałkach pozujesz na mocarza, raz nawet miałeś incydent w szkole z podpaleniem włosów jednemu chłopakowi wraz z ćepokiem, a jak przyjdzie co do czego to smarujesz na swoją cześć komentarze. Zapamiętaj, było dane, zostanie wrócone, tylko mi tu się pokaż, łysa, pusta pało.

  4. hahahah no widze że piękny jad siedzi w ludziach, jesioł mam nadzieje że nie czytasz tych wypocin rób swoje nie patrz na tych nowodębskich przegrańców, chcieli by umieć tyle co ty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here