Udany piknik na Porębach ! Gratulacje dla organizatorów!

22

Kochani, co to było za popołudnie, co to była za noc! Dziękujemy serdecznie, że przyszliście pomóc Antosi, że tak cudownie się bawiliście, pomimo kaprysów pogody i że kolejny raz pokazaliście, że macie ogromne serca!

Dziękujemy pani Halina Szydełko Poseł na Sejm RP za przybycie oraz wręczanie nagród, Przewodniczącemu RM w Nowej Dębie panu Damian Diektiarenko oraz panu burmistrzowi Leszkowi Mirowskiemu, że również uświetnili swoją obecnością nasz piknik.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcy głównej nagrody w loterii fantowej panu Marcin Kalinowski – mamy nadzieję, że rower posłuży przez wiele kolejnych lat!
Gratulujemy również pozostałym zwycięzcom i serdecznie dziękujemy sponsorom – nie sposób opisać naszą wdzięczność i wyrazy uznania za Waszą Pomoc.

Piknik Rodzinny, który zorganizowany został przez Radnych RM w Nowej Dębie panów Michała Chmielewskiego i Huberta Kopcia wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz osiedla Poręby Dębskie oraz Ochotniczą Strażą Pożarną w Porębach Dębskich przy współpracy z Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie przechodzi powoli do historii, ale w tym miejscu należy podziękować kilku wspaniałym osobom bez których by się to nie udało.

Przede wszystkim dziękuję panu radnemu Hubert Kopeć, który pierwszy raz organizował piknik i który wykonał tytaniczną pracę, żeby wszystko się udało – i udało się wspaniale, prawda?
Panom Aleksander Sudoł  i Tomasz Zieliński , którzy angażowali się i wspierali organizację na każdym etapie przygotowań oraz Panu Szymonowi Kodyrze i wspaniałym paniom Lucyna Kopec  i Ewa Flis  bez których nasza praca byłaby dużo trudniejsza, dziękujemy również Wojciech Kasica Przewodniczący Zarządu że pomimo gorączki i ogólnego osłabienia wspierał jak mógł, a na koniec dziękuję tym najważniejszym – Strażakom Marek Taraszka , Jan Ślusarz , Grzegorz Skóra , Grzegorz Czaja  Darek SkóraDamian Tomczyk , Zbigniew Obara , i oczywiście Grzegorz Poloczek ,oraz niezawodnemu Stowarzyszeniu, bo choć wystąpiło w nieco okrojonym składzie, to jak zawsze stanęło na wysokości zadania Anna Taraszka , Jadwiga Jesiołowska , Maria Kasica , Jolanta Rębisz , Agnieszka Rozmus  , Justyna SerafinDominika Rzeźnikiewicz  – jesteście najlepsze – z Wami wszystko, bez Was nic.

Magdalena Grzesik 🙂

22 KOMENTARZE

  1. Niech ten cwaniak z domu kultury uczy się od ekipy z Porąb Dębskich jak się robi imprezę. Zwykły piknik a sto razy lepszy niż Militariada organizowana przez Rzemienia za grubą kasę. Zabrać Rzemieniowi organizację Militariady i dać ekipie z Porąb!

  2. Super pilnik dawno sie tak dobrze nie bawiłem , dzieciaki zadowolone wiele atrakcji , świetna muzyka w szczególności brawa dla Pana Radnego Huberta Kopcia za zorganizowanie tak pięknego pikniku .

    • Smieje sie ten dobrze kto sie smieje ostatni,a bedziesz sie smial jezeli to bedzie prawda i wygra z Kolbuszowa?

    • gdyby udało się uzbierać sumę którą warto było by się pochwalić dawno by umieszczono w komunikacie, przypuszczam że organizatorzy imprezy po odliczeniu kosztów tejże imprezy nie mają się czym pochwalić , tylko nie rozumiem sformułowania : „po odliczeniu kosztów ” – cel szczytny , impreza charytatywna , to praca winna być darmowa na rzecz zbiórki „Dla Antosi ” – no chyba że ktoś próbuje się dorobić przy okazji , takich co z puszek nie biorą jest znacznie więcej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here