ZAPROSZENIE NA SENIORADĘ 2022!

10

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Rada Seniorów Miasta i Gminy Nowa Dęba zapraszają na Senioradę 2022. Wydarzenie będzie trwało dwa dni i zostało podzielone na część sportową i część kulturową.

Tegoroczna Seniorada odbędzie się w dniach 1-8 września na terenach rekreacyjnych „Nad Zalewem”. W programie przewidziano między innymi: zawody sportowe, spotkania z przedstawicielami Policji i Straży Pożarnej, występy wokalne, koncerty i zabawę taneczną.

Szczegóły na załączonym plakacie.

10 KOMENTARZE

    • @Anonim,ta ,,Wiocha”ma więcej taktu i kultury niż (T)ty amebo.Weź klucz trzynastkę w rękę i w y p i e r….j na sosnę igły odkręcać.

  1. Mam 63 lata i wnuki – to chyba jestem seniorem, ale ten repertuar mi nie odpowiada. To bardziej pasuje na festyn w Tarnowskiej czy Rozalinie, a nie tu – gdzie stylowo i kulturowo jesteśmy bardziej zróżnicowani. Nazbyt ludowo, a nie ma ani trochę rock 'n’ rol – owo.

  2. ,,Tegoroczna Seniorada odbędzie się w dniach 1-8 września…..”

    Jaki portal,takie i ,,rzetelne” informacje.

  3. Chyba że będą łazić po ulicach i wydzierać się przez megafon…

  4. Nie wszyscy seniorzy są w stanie wywijać hołubce na parkiecie,nie wszyscy są aż tak sprawni ruchowo jak większość uczestników ,,Senioriady”Co z pozostałymi seniorami Szanowna Nowodębska Rado Seniorów?Nie można było zorganizować transportu na teren zalewu aby przywieźć tych z seniorów, którzy nie mogli tam dojść o własnych siłach?Był jakikolwiek transport?Pomyśleliście o tych pozostałych siedzących na przyblokowych ławeczkach?Się pytam….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here