ZAPROSZENIE NA DEGUSTACJĘ DZICZYZNY Z LASÓW PAŃSTWOWYCH

9
pixabay

Koło Gospodyń Wiejskich „Jagodzianki”, radny Tomasz Wolan, oraz Lasy Państwowe zapraszają do udziału w degustacji smacznej i ekologicznej dziczyzny Puszczy Sandomierskiej.

Piknik odbędzie się w najbliższą niedzielę (3 lipca 2022 r.). –W Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jadachach od godziny 9:00 do 13:00 będzie można bezpłatnie spróbować dziczyzny z naszych lasów, napić kawy i herbaty oraz dowiedzieć się więcej na temat walorów przyrodniczych i możliwości jakie stwarzają nam Lasy Państwowe – mówi radny Tomasz Wolan, przedstawiciel organizatorów przedsięwzięcia.

Dodatkowo będzie możliwość zakupu swojskiego chleba oraz innych wypieków Koła Gospodyń Wiejskich „Jagodzianki”. Partnerem wydarzenia są Lasy Państwowe.

Patronat medialny nad wydarzeniem: www.Lasovia.pl oraz www.InfoNowaDeba.pl

Patronat honorowy objął: Poseł na Sejm RP Marcin Warchoł.

9 KOMENTARZE

  1. anonim juz nie ogarnia tekstu. Napisane jest jak byk ze w Jadachach. On nawet po polsku nie składa liter… Może to sygnał ze już niedługo nie będziemy widzieć czegokolwiek od tego kmiotka?

  2. Do Mietka…..
    Anonim dobrze widzial tekst
    w pierwszy dzień nie było info gdzie odbędzie się impreza !
    Infonowadeba poprawiła tekst…

  3. Czyżby radny wołań chciał się dostać do jakiegoś koła łowieckiego???? Nie polecam „rysia” z całego klusowniczego serca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here