ZAPROSZENIE NA DNI JADACHÓW. JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND!

33

 


 

Radny Tomasz wraz z przedstawicielami sołectwa Jadachy: sołtys, rada sołecka, KGW i OSP, Stowarzyszenie Anielskie Grajki, zapraszają na kolejne DNI JADACHÓW, które odbędą się w najbliższy weekend!

Na pierwszy dzień imprezy (sobota 22 lipca) organizatorzy przygotowali turniej piłkarski w którzy zmierzą się drużyny oldboyów z miejscowości Chmielów, Cygany, Tarnowska Wola i Jadachów. Swoją reprezentację będą mieli również sędziowie piłkarscy. W ten dzień nie zabraknie również atrakcji dla dzieci i potańcówki z DJ Radkiem (start o godzinie 19:00).

Jednak to niedziela 23 lipca będzie stanowiła kulminacyjny punkt obchodów. Od godziny 15:00 na stadionie miejscowego klubu sportowego będzie funkcjonować indiańska wioska Appolosa, która przybyłym zaoferuje konne przejażdżki, strzelanie z łuków, malowanie koszulek oraz wiele gier i zabaw dla dzieci.

O godzinie 16:00 ulicami Jadachów ruszy tradycyjny rajd motocyklowy, po którym na stadionie będzie możliwość skosztowania produktów „Dobre z Lasu” – producenta zdrowej i naturalnej żywności z Lasów Państwowych. Na przybyłych będzie również czekał grill, zapiekanki oraz zimne napoje. O godzinie 19:00 rozpocznie się festyn ze śpiewającym DJ Voice.

 – Myślę, kolejny raz będziemy się dobrze bawić. Dziękuję za wsparcie wszystkim organizacjom społecznym oraz osobom które włączyły się w przygotowanie tego wydarzenia. Szczególne podziękowania, kieruję w stronę naszych sponsorów i patronów medialnych – podsumowuje radny Tomasz Wolan.

33 KOMENTARZE

  • Jak będzie to zapewne z pustymi rękami nie przyjedzie. Niech korzystają póki mogą bo po wyborach zapewne może się odmienić.

 1. W Jadachach imprezka, a w Dębie u burmistrza wciąganie flagi na maszt i nudne przemówienie, a u starosty odsłanianie kamienia i nudne przemówienie. We wsi się lepiej bawią niż w mieście. Dramat.

  • Jak sobie wybraliście dziadków na starostów i burmistrzów no to macie tutaj Ciechocinek. Dopóki się nie nauczycie głosować na młodych to będziecie mieć tutaj taką bryndzę jaką wam od lat prezentują Dziadek Sudoł i Dziadek Ordon.

 2. W Jadachach co tydzień jakaś impreza , i bardzo dobrze . Tylko nie potrzebny im ten gość z Niska . Niech tam w Nisku sobie disco trzaski organizuje . Tylko tam już go dobrze ludzie znają

 3. Gdzie młodość to młodość. Sędziwy wiek czeka wszystkich (jeśli dożyją), no ale w działaniach, aktywności i pomysłowości to scena polityczna powinna należeć do ludzi młodych. Widzimy starych u władzy w sejmie to nóż się w kieszeni otwiera na ich „mądrości” i oderwanie od rzeczywistości. Dokładnie jest i w naszej gminie. Co do zaoferowania może mieć zasiedziały na stołku Ordon czy jeszcze starszy Sudoł? To co widzimy czyli od lat nuda i brak jakichkolwiek perspektyw na coś nowego. Młodzieży dziwię się, że jeszcze nie wyjechała do ostatniego z tej gminy.

 4. Tak paczę na ten 'rozkład jazdy' z imprezy w Jadachach, i nigdzie nie widzę "uroczystej mszy"... To do bani taka impreza...

  I do tego te dwa trykające sie kufle sugerują ze będzie alkohol… Toż to zgroza i zgorszenie…

 5. U Wolanka by alkoholu nie było ??? Przecież on jeszcze zdrowy , a jak zdrowy to i gardło trzeba przepłukać . A mszy nie będzie bo Jędraszewski nie dojedzie

  • Na wioskę powinni zaprosić jakiś niszowy zespół disco polo za 20 tysięcy zł za godzinę kiepskiego występu i rozejść się do domu. Oczywiście nie powinno też zabraknąć odsłonięcia monumentu upamiętniającego postawienie pierwszej kapliczki. Do pełni radości anonima z atrakcji powinno być jeszcze: występ starosty, występ burmistrza oraz zaproszonych gości i oczywiście pokaz obertasa w białych przydługich płaszczach.

 6. Mówicie, że w Dębie stypa. Jeśli miłościwie nam panujący Dziadek Ordon w 2016 roku ze swoimi radnymi wprowadził zakaz sprzedaży browara po 22:00 to jest stypa. Mam nadzieję, że nowy burmistrz zmieni te głupie prawo. Lato jest, kończę zmianę o 22 i nie mogę sobie zimnego piwa kupić. Absurd.

 7. Czy na Dniach Jadachów będzie można zaszczepić się 7 dawką przeciwko SARS-COV2?
  Czy obrazki dzieci są już odfoliowane?

  • Z pewnego źródła wiadomo, że na dniach Jadachów można będzie się zaszczepić jednak nie na sars-cov2. Szczepionka zaś będzie przebadana, sprawdzona i bezpieczna. jedyne skutki uboczne to w zależności od przyjętych dawek – ból głowy na drugi dzień.

 8. Do Anonima
  Wątpie że w Nowej Dębie starosta Sudoł dostanie najwięcej głosów przecież on teraz więcej szkodzi niż pomaga

  • Oczekuje wpisu redaktorka ze beda TLUMY, kolejka na spedzie w Jadachach bedzie siegac az do Ocic

  • A to nie on przypadkiem kogoś tu łajał za brak znajomości poprawnej polszczyzny?

  • A może to ten anonim jest ….

 9. Ty Anonim a co Ty masz do radnego Pawła ??? Jakby nie on i jego budownictwo to by już nas Cmolas mijał amiast Hotelu Szypowskiego i centrum handlowego były by łaki i kozy byś pasły

  • Ty ,,Gminie zaszkodził”w czyim interesie działa radny Paweł?W moim/naszym gminnym czy w interesie swojej kieszeni.Wystąpił z wnioskiem i intensywnie działał w kierunku budownictwa komunalnego dla młodych,tych z mniej zasobną kieszenią?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here