ZAPROSZENIE NA OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI 2023

30

30 KOMENTARZE

 1. Jak zwykle wspaniała organizacja. Wciągnięcie flagi na masz i wystąpienia Ordona i stękającego Sudoła. Od 30 lat ta sama popelina. Koncert Bajora spoko, tylko że nikt nie napisał, że wejściówka kosztuje 130 zl. Szkoda sobie język strzępić.

  • No to po co sobie język strzępisz? Ceremoniał wyraźnie mówi co ma odbyć się w ten dzień!! Należy się cieszyć z odzyskania wolności w taki, czy inny sposób ( póki jeszcze jest- widać co się dzieje na świecie!) A napisane było że za występ należy zapłacić 130zł- za „Bóg Zapłać” to nie bardzo i ksiądz dziś coś ruszy!

  • Tym Panią z Domu Kultury przydałoby się Świeże Myślenie jak co roku Problem z flagami i balonami. Wszystko pochowane ale Przed Kim …. Po Co zamieszanie jak już Ludzi jest na Placu . Te sklepiki w Pizdu Pozamykane czy Tak Trudno Pani K. Postawić Dwie Osoby by każdy mógł z Dzieckiem Dostać a nie Prosić się.
   Pani K. troszkę Kultury dla Ludzi i Podejścia.

 2. A co miało by być, żeby wszystkich zadowolić, brakuje jeszcze tylko imprezy w dębiance ale będzie z okazji 70 -lecia Stali, bo na coś pieniądze trzeba wydać

  • Pan Ordon z panem Sudołem jak już coś organizują to z reguły nikt nie jest zadowolony. Bardzo często sami dwaj panowie są zażenowani sami sobą, zgromadzoną jak zawsze liczbą obserwatorów oraz swoimi nudnymi wystąpieniami!

 3. Mam wrażenie że nasze władze miejskie i powiatowe – nie są zadowoleni z Niepodległości Polski.
  Popatrzmy jak się świętuje Dzień Niepodległości w USA, Święto Rewolucji we Francji. Po prostu żal dupę ściska. Co roku to samo – kościółek – a tam ble ble ble, flaga na maszt i znowu ble ble ble, koncert jakiegoś wyjca (jak sobie bilet kupisz) i ognisko i znowu ble ble ble.

 4. Powtarzam to na tym forum od 2 lat. Pan Wiesław Ordon – burmistrz, nie jest w stanie nic nowego i ciekawego zaoferować mieszkańcom miasta i gminy Nowa Dęba. Tyle dekad na stołku robi swoje. Gość się wypalił. Miał dobre okresy w swoim burmistrzowaniu i to się pamięta, ale już nie ten wiek, nie ta głowa. O panu staroście Sudole nawet nie będę wspomniał bo 70 latek na takim stanowisku w XXI wieku to mówi samo za siebie. Poźniej się dziwicie, że w dobie sztucznej inteligencji, czatu GPT, ery tik-toka macie w dębie skansen nadzorowany przez kolbuszowskiego dziada. Przecież pomysłem pana Ordona na początku tej kadencji była budowa za kilka baniek domu pomocy i to na działce przy krajówce. Młodzi radni wybyli mu to z głowy i teraz tam stoi lidl. Na finiszu kadencji pan Ordon wyjechał z kolejną genialną inwestycją czyli budową muzeum w paulusówce. Na szczęście to również mu młodzi radni wybili z głowy. Wyobraźcie sobie jakich by głupot pan Ordon narobił i to na kredyt gdyby miał swoją radę, tych wszystkich dziadków Jasiów i Wojtusiów organistów. Przecież oni by mu klepali wszystko jak leci.

 5. Ale brakuje przemarszu ulicami tej sekty, która w sobotę zagarnia dla siebie przestrzeń publiczną, i ma za nic że są inni , którzy nie życzą sobie w tej przestrzeni widzieć jej ani słyszeć. A ponoć jej motto to 'kochaj bliźniego… itd’

  • Dokładnie tak jak piszesz. Mają swój kościół to niech tam odprawiają te swoje modły. Jakby mogli to wszystko by zagarnęli. Wiecznie im mało.

 6. Państwo przez władzę rozwalone, ludzie przez PiS podzieleni, a ci jakby nic się nie stało…

 7. Nie ma jak cisnąć żale na starostę. Info ciągle Sudoł to Sudoł tamto. W sumie to Info zbiera zasięgi na staroście:)
  A czemu radni na czele z Damianem z PiSełu nie pomogli coś zorganizować 11 Listopada? Nie ma jak siedzieć na krześle, pierdzieć w nie, czytać Info i narzekać.

  • Po pierwsze z Pisu to jest twój ordon. Nie wiesz to się nie wypowiadaj. Po drugie po co mają uatrakcyjniać imprezę ordona ? Za rok juz sobie sami zorganizują więc zobaczysz różnice.

 8. To 112 miliardów więcej, niż to czym Matołusz Kłamliwy „chwalił” się w TV. A wy dalej wyciągajcie łapę po pińćset plus…

 9. Zabawa potrwa aż cztery dni. Zaproszenie adresowane jest do osób do 19. roku życia.

 10. Polskie święta narodowe to jedne wielkie smuty. Od takich historii są książki, święta nasze to upolitycznione wydmuszki. Przemawiają gadające głowy i wszechobecny kler. Miast święto niepodległości obchodzić na wesoło coś na wzór sylwestra dwie, trzy dekady temu, budy z żarciem, kiełbaski i jakaś muzyka przy SOKu i nie plątać w to tę polityczną nowodębską mafię to było fajnie, ale jak zwykle problemem jest pieniądz i ktoś pierwszy który z tak smutnie obchodzącego święta narodowego zrobi fajną dwu trzydniową imprezę. Tak powinno być w całej Polsce.

  • Każda „coś” robi. Nawet w Majdanie Królewskim. Ale oczekujemy, że Nowa Dęba będzie kilka poziomów wyżej niż Majdan czy Wola Rusinowska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here