ZAPROSZENIE NA DOŻYNKI W GMINIE NOWA DĘBA

10

Już w najbliższą niedzielę 21 sierpnia odbędą się dożynki gminne. Gospodarzem tegorocznego „święta plonów” będzie Osiedle Dęba.

Tradycyjnie, uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą, po zakończeniu której barwny korowód dożynkowy wyruszy na plac szkolny przy Zespole Placówek Oświatowych. Tam też nastąpi prezentacja wieńców dożynkowych, koszy chlebowych oraz przyśpiewek ludowych. Na scenie pojawią się regionalne zespoły ludowe w tym nasi miejscowi „Dębianie”. Około godziny 18:00 wystąpi Folk Lady, a o godzinie 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem APROPO.

10 KOMENTARZE

  1. Czemu Nikt nie zorganizuje Pikniku Wojskowego jak to się odbywa w całej Polsce . Niebawem będzie to Największy Poligon w Polsce a Samorząd Smaki Świata Organizuje. Wstyd Nie Prawda Poligon Jest Wojsko Stacjonuje i CHyba Tyle a Dzieci na Dzień Dziecka do południa widzieli Rosomaka . Ale w sumie Gospodynie Miały występy i na Tym w tym okresie wystarczy. Nic na dobre się po zmianie nie zmieniło oprócz Budżetu . Gdzie Ci Rolnicy mający po 50 hektarów bez Jaj z tymi dożynkami krowy cięzko uświadczyć na Wsi a tu Dożynki .

  2. Są po to, aby plebs popatrzył na proboszcza i burmistrza, siedzących koło siebie. Nawet to siedzisko jest celowo wysunięte do przodu i na widoku. Wszak wybory się zbliżają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here