Zaproszenie na Senioradę!

11

Zapraszamy na Senioradę 2023! Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba oraz Rada Seniorów Miasta i Gminy Nowa Dęba zapraszają na Senioradę 2023. Wydarzenie będzie trwało dwa dni i zostało podzielone na część edukacyjno-sportową i część kulturową. Tegoroczna Seniorada odbędzie się w dniach 31 maja – 1 czerwca na terenach rekreacyjnych „Nad Zalewem”. W programie przewidziano między innymi: zawody sportowe, spotkania z przedstawicielami Policji i Straży Pożarnej, występy wokalne, koncerty i zabawę taneczną. Nie zabraknie również zajęć edukacyjnych z przedstawicielami Nadleśnictwa Nowa Dęba.

11 KOMENTARZE

  • żałosne !!!! miasto ND zwiazane od lat z wojskiem,przemyslem zbrojeniowym ,itp a tu co mamy ?
   najwazniejsze ze bedzie spotkanie z policja !!! bedzie wykład. żałosne
   brawo dla urzednikow,nie wspomne o tzw.burmistrzu. wstyd

  • ZGADZA SIĘ – dzieci won z miasta!? Seniorzy ostoją i przyszłością Nowej Dęby – i tak już od lat! W młodych się nie inwestuje więc nić dziwnego że wyjeżdżają stąd!!!

  • Nie no SOK się zrekompensował i zorganizował GMINNY DZIEŃ DZIECKA w CHMIELOWIE hahahaha……

 1. Aby było jasne, nie mam nic przeciwko seniorom, ale termin jest faktycznie niefortunny. Można było to zorganizować np. W lipcu, a 1.06 zrobić coś dla dzieciaków

 2. Dzieciaki dostaną na militariadzie dmuchanca za 15 zł za 5 min buhaha ja tego nie rozumiem zamiast miasto kupić na własność ze dwa takie dmuchane dwie karuzele i na każdą imprezę by dzieciaki miały frajdę za friko to oni ściągają jakąś mafię która zdziera z rodziców takie sumy ja się pytam kto zgarnia na tym profity ? Ciekawe czy każdy mógłby takiego dmuchanca wystawić ? Czy tylko wybrana mafia na układach.

 3. Narzekaczy nie brakuja każdemu należy sie szacunek nie narzekajmy na Nową Dębe sa miejsca w Polsce gdzie od 50 lat nie zrobino nic 00000 tylko trzeba zwiedzać i zobaczyc jak to wyglada np w pewnej miejscowosci ścieżkę rowerową moze 500 m budowano 30 lat i wiecej i tak mozna by podawać bez konca.Tam gdzie rzadzi …..to tylko miasta wyglądają w miarę a reszta szkoda mowić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here