Dzień Kobiet: Radni pojawili się w Urzędzie z kwiatami

21

W nowodębskim magistracie doszło w dniu dzisiejszym do niecodziennego zdarzenia. Nowi radni pojawili się w urzędzie z kwiatami i słodkim poczęstunkiem. Wszystko z okazji obchodzonego w naszym kraju ( i nie tylko) Dniu Kobiet.

Z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet dnia kobiet chcemy życzyć wszystkim Paniom dużo uśmiechu i radości, a jako samorządowcy chcieliśmy szczególnie docenić panie pracujące w naszym urzędzie, bo dzięki ich pracy nasza gmina może prawidłowo funkcjonować – mówi przewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Dębie Damian Diektiarenko, który wraz z radnym Tomaszem Wolanem i Hubertem Kopciem „obsypali” urzędniczki kwiatami oraz słodkim dodatkiem do kawy w postaci smakowitych ciasteczek.

Jak można się domyślać, panie bardzo ciepło przyjęły inicjatywę radnych zwłaszcza, że w poprzednich latach nie było takiego zwyczaju. Jako portal InfoNowaDeba.pl przyłączamy się do życzeń dla wszystkich pań, a zwłaszcza naszych czytelniczek.

 

21 KOMENTARZE

  1. Niech się nie podlizują urzędniczkom, słabo, lepiej jakby wyszli i dali innym przechodzącym kobietom, a nie urzędasom

  2. Świetna inicjatywa za co maja u mnie wielki szacunek ! Mam jednak pytanie z czyich funduszy na to poszło, budżetu gminy, znaleźli sponsora, czy zorganizowali składkę @

  3. Ja dzisiaj podarowałam swojej żonie listę prezentów, które bym jej kupił gdybym zarabiał trochę więcej. Była zachwycona. Zwłaszcza tym pierścionkiem z brylantem. Ehh taki już jestem. Jak już wpadnę w szał zakupów to trudno mnie oderwać.

  4. jest tu ewidentny konfliktów interesów,radny od ciastek wpływa na nastroje urzędniczek,czytam to jako korupcję ,proszę o informację ile kosztowały te ciastka oraz podanie składu materiałów wykorzystanych do ich produkcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here