Gmina będzie mieć nowego skarbnika. Kto nim będzie?

27
Grafika: pexels

30 września 2020 r. o godz. 16.00 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie (sala lustrzana) odbędzie się sesja Rady Miejskiej. Oprócz zmian w budżecie, w porządku obrad znajduje się wybór nowego skarbnika gminy.

W związku z odejściem na emeryturę dotychczasowego skarbnika Alicji Furgał, konieczny stał się wybór następcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kandydaturę przedstawia burmistrz, natomiast do kompetencji rady miejskiej należy zatwierdzenie lub odrzucenie tej kandydatury. Burmistrz Wiesław Ordon przedstawił kandydaturę Magdaleny Skury pracującej w referacie finansowym Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba od 1 marca 2004 r. Od 27 lutego 2015 r. pełniła funkcję zastępcy skarbnika gminy. Posiada wykształcenie wyższe magisterskie – kierunek administracja. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie rachunkowości i finansów. Posiada certyfikat księgowy wydany przez Ministra Finansów RP. Z informacji jakie uzyskaliśmy od przewodniczącego Rady Miejskiej Damiana Diektiarenki, radni nie mają zastrzeżeń do tej kandydatury, dlatego uchwała powinna zostać przyjęta jednomyślnie.

 

 

27 KOMENTARZE

  • Taaa. ważne, by pojawiały się kolejne artykuły z wytłuszczonym nazwiskiem, a reszta nieważna :) Tak załatwiać potrafią, że nawet nie są w stanie wykonać jednego telefonu, by odpowiednio załatwić sprawę :)

 1. Poziom komentarzy na infonowadeba jest adekwatny do poziomu rady miasta i burmistrza. Te bzdury o których piszecie rada miasta bierze na poważnie :))

 2. Dwa pytania. Dlaczego w internecie nie ma sesji rady? Sprawę da się ogarnąć telefonem za 1500 pln. Drugie. Dlaczego nie ma konkursu? Tylko rekomendacje?

  • @Mieszkanka,Twoje wypowiedzi i IQ nie przewyższają poziomu glonów.Gdyby za powierzchnię mózgu płacono podatki,to byś dostał/a rabat.

 3. Ty, coś sie nazwał „Ktosiem”… (swoją drogą nie wierzę że sam wymyśliłeś tak kretyńską ksywkę) Z twojego zachowania widać że albo jesteś sympatykiem partii rządzącej, albo nawet jej członkiem (ze wskazaniem na słowo – członek..) To co napisałeś, jednoznacznie udowadnia tezę że człowiek może wyjechać ze wsi, ale wiocha z niego nigdy…. Może i nawet jesteś tym człowiekiem, ale musiałeś w stosunku do innych ludzi grubo później zejść z drzewa….. I zrób nam wszystkim przysługę i nie odzywaj sie więcej, bo ci tak śmierdzi z japy, że BAKUTIL przy tobie wysiada…

  • Nie dość że grafomanka,to jeszcze niedzielny psychoanalityk.
   Zapoznaj się z etymologią słowa KTOŚ/KTÓŚ a potem otwieraj „japę”

 4. Eliza obstawiam że tak naprawdę jesteś Facetem i ukrywasz swoją tożsamość pod wymyślonym nickiem. obstawiam Z twojego zachowania widać że albo jesteś sympatykiem skompromitowanej partii PO, KO czy jak tam zwał , albo nawet jej członkiem lub byłym członkiem (ze wskazaniem na słowo – członek..) – cytuje I zrób nam wszystkim przysługę i nie odzywaj sie więcej, bo ci tak śmierdzi z japy, że BAKUTIL przy tobie wysiada… poziom tego ostatniego zdania mówi wszystko – nie pozdrawiam

  • Nowy Skarbnik bedzie za wieksze pieniadze pilnowal pustej kasy ktora Wojt wyprowadzil na nie zrealizowane projekty a jutro na Sesji znowu bedzie nawijal dyndymaly

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here