ITV WISŁA: CENTRUM NOWEJ DĘBY ZMIENIA OBLICZE xvideo

28

W Nowej Dębie wykonana została kolejna inwestycja, dzięki której centrum miasta zmienia swoje oblicze. Przy ulicy Jana Pawła II rozebrano stare garaże, które mocno szpeciły wygląd tej części Nowej Dęby. Kolejnym krokiem będzie tu wybudowanie parkingu, co powinno szczególnie ucieszyć mieszkańców pobliskich bloków.

Zapraszamy do obejrzenia:

 
Materiał iTV Wisła

28 KOMENTARZE

 1. Tylko gratulować wykonania tak wielkiego przedsięwzięcia. Ile to czasu trzeba było spędzić aby zaplanować tak wielką inwestycje. Aż trzeba było w telewizji pokazać jak radni Nowej Dęby opracowali strategie rozbiórki obiektu i zasiania trawy. Co będzie gdy będą otwierać wspaniałe szatnie w TVPiS pokażą. A z gruzu z rozbiórki wybudują piękne drogi. Czuć wybory w powietrzu .

  • Przy obecnym burmistrzu nawet najprostsze rzeczy stanowią nie lada wyzwanie. Radni przez 3 lata wpisywali rozbiórkę tych garaży do budżetu a burmistrz tego nie realizował. Latami stało to i szpeciło, a Wiesław Wielki nie ogarniał tematu. Wiele większych rzeczy by się udało w tej Dębie zrobić gdyby nie hamulcowy i jego ekipa.

  • Bo przedsiewzicie wymagalo wielkiego wysilku myslowego, myslisz ze to takie proste aby usunac kilka garazy i wybudowac kilka miejsc postojowych w tym miejscu za 300 tysiecy

  • Widzisz mistrzu. Ja tam mieszkam. Kilka lat prosiliśmy urząd by zburzył te rudery. Nie dało się. Zmienił się radny i jakoś jednak się da. Może dla ciebie tak jak dla burmistrza którzy przez lata nic nie zrobił takie sprawy są nieistotne, ale dla nas mieszkańców właśnie takie sprawy jak ławka, chodnik, garaż czy latarnia są ważne.

  • @Mieszkaniec,tak bardzo te garaże szpeciły Twoje wrażliwe na piękno oczy?A wiesz dlaczego?Ano dlatego, że żaden z nich nie był Twój!Gdyby był Twoją własnością to wtedy bronił byś go/ich ze wszystkich sił.

 2. Na przykład na Plantach. Miejsce idealne. A nie mordować się na tej Rzeszowskiej 3

 3. No to tera czas na fontannę na 1 maja , bo coś o niej cicho , trza przypominać bo i na jej miejscu parking zrobią. A grajdół zasługuje na jeszcze jedną Di Trevi. Jak już mówiłam fontanna musi być , wody u nas dostatek . Zawsze to pieniążka można do nie wrzucić , a i zmęczone stópki latem ochłodzić po bieganinie po ciuchlandach w naszej metropoli …

 4. Z innej beczki TO NIE PRZELEWKI prawdziwi gospodarze , po 40… nadal mieszkajacy z Mama I Tata ( z wyjatkiem pana Diektiarenki )

 5. Zmienia oblicze.. lol…. ziemi- TEJ ziemi.
  Ej, nadredaktorze, słabo. Generator tytułów słabo dzisiaj się spisał, pewnie był zajęty paskami w TVP.

  • A ty chcesz „komunistyczną” fontanne wyrzucać i stawiać pomniki kaczynskiemu

 6. Są pierwsze znaki Opatrzności… Chodnik na Mickiewicza się coraz bardziej zapada. Znaczy, Najwyższy umyślił zasypanie tej wiochy zaczynając od tej ulicy…

 7. Pomiędzy garażami przy ulicy Broniewskiego wyrosła sobie brzoza i rozsadza płyty fundamentowe pobliskich garaży. Sąsiad z garaży mówił że zwrócił się w tej sprawie do burmistrza , by jako gospodarz tego terenu sprawił usunięcie tego drzewa. Burmistrz obiecał że poszuka fachowca do usunięcia tego drzewa. Mija już z pół roku i widać że nie ma w gminie takiego fachowca. A ponoć to proste – dźwig „łapie” za drzewo , pilarz podcina drzewo, a dźwig je podnosi i wyjmuje z pomiędzy garaży. To co w gminie nie ma dźwigu i drwala z piłą ? A opłaty za dzierżawę to biorą.

  • Ach ty naiwniaku , i uwierzyles mu tak jak ci od garay na ul. 1 Maja, tez dali sie nabrac na obiecanki lgarza

  • Andrzej Duda przejeżdżając przez Dębę w drodze do marszałka województwa, wchodzi w dyskusję z przechodniami, będącymi podstarzałami dziećmi dawnych zastępców kierowników oraz zastępców zastępców kierowników oraz zastępców zastępców zastępców kierowników wydziałów Dezametu w PRL-u, chrzaniących w koło, jak PiS zniszczył im życie i Polskę, kiedy ich dawni zaufani kumple z ekipy – Suseł, Ziaren i Iwona, zajadają już z innego pieca

   https://www.youtube.com/watch?v=t2c-X8HiBng
   https://www.youtube.com/watch?v=gTr_SimNWW4 (duże napisy)

 8. Seraffiinn na burrmistrzaa…. :-) Wielki Don Pablo the Kid najmilszy ojcze tych fajnych, energicznych, grzecznych, posłusznych, lojalnych dzieciaków weź tak załatw, będzie grubo – ale jak to mówisz Pabloo: Mnie się wydaje, że ,,poradzimy sobie” No… do zobaczenia w Saloon Szypo..:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here