iTV Wisła: PORA NA DUŻE INWESTYCJE DROGOWE – TRZY PROJEKTY W NOWEJ DĘBIE xvideo

39
Fot: Pexels

Poprawa warunków dla przedsiębiorców, usprawnienie komunikacji oraz zwiększenie poziomu bezpieczeństwa – to najważniejsze korzyści z trzech dużych inwestycji, które zostaną wykonane na terenie gminy Nowa Dęba. Będzie to możliwe dzięki współpracy samorządów i pozyskaniu dwóch dofinansowań. Całkowita wartość przygotowanych projektów to ponad 11 milionów złotych. Zapraszamy do obejrzenia:

39 KOMENTARZE

  1. Dlaczego na info nie ma informacji o sprawie szpitala i pacjencie który został odesłany do innej placówki, bo nie było można znaleźć lekarza dyżurującego? Echo dnia pisze o tym, a nasze info cicho!!!!

  2. Ogólnie to takie lizanie lizaka lub jak kto woli do białego:)
    I ot cała polityka w pigułce..he he :)

  3. A dlaczego Pan radny Diektiarenko nie posiada założonej maseczki? Kiedy materiał był kręcony? Czyżby miał jakieś przywileje? Mieszkańcy Nowej Dęby byli karani mandatami za takie zachowanie!!!

    • A czy cię czyj kaganiec obchodzi, pilnuj swojego .Zresztą to cała maskarada to dla przestraszonych , mających kłopoty z logicznym myśleniem i dusza niewolnika .Normalnie myślący potrafią łączyć kropki i wyciągać słuszne wnioski.Ot co.

  4. Kiedy w Tej Wsi zostanie zamontowany Czujnik Jakości powietrza . Dziś rano nad lasem łuna dymu byłą z ECO CENTRUM . Przecież tam też przebywają Nasze Dzieci czy Właściciel tej Nieruchomości nic Nie Wie o Tym i pozwala na Trucie Dzieci ….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here